Saga o Ludzich Lodu

Wszystko co jest związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi literatura, a również zamieszczać własna twórczość (wiersze, opowiadania).
jagodziczek

Saga o Ludzich Lodu

Post autor: jagodziczek » wt kwie 10, 2007 4:49 pm

Przeczytał ktoś z was całą "Sagę o Ludziach Lodu" Margit Sandemo ??

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » ndz kwie 15, 2007 4:30 pm

No proste. Jak byłam w dugien gimnazjum. Wszystkie 47 części w mniej więcej pół roku :))

Polecam wszystkim ;]

Awatar użytkownika
Madchen
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 26, 2009 8:20 pm

Post autor: Madchen » czw mar 26, 2009 9:06 pm

Witam! Też przeczytałam Sage o Ludziach Lodu! Czytałam z zapartym tchem całe wakacje... Bywało tak że czytałam cały tom w jeden dzień i zaczynałam kolejny... Strasznie wciągające są te książki...
A czytał ktoś może inne sagi tej autorki? np Saga o Czarnoksiężniku czy Saga o królestwie Światła? :lol:
Du bist mein Schatz! <M>

Awatar użytkownika
Goldie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz lip 19, 2009 9:04 pm

Post autor: Goldie » ndz lip 19, 2009 10:35 pm

Również przeczytałam :-) W zastraszającym tempie bo mi 2 na dobę schodziły... Chciałam sięgnąć po Czarnoksiężnika, ale jakoś nie mogę znaleźć kompletnego źródła.
I tak tańczy moja dusza, jak jej obaj grają - anioł reggae, diabeł bluesa, w szachu się trzymając...

Awatar użytkownika
Sheri
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: pn lut 15, 2010 5:48 pm
Lokalizacja: Podlasie

Post autor: Sheri » pt lut 19, 2010 1:16 pm

Sagę o Ludziach Lodu czytałam niecałe dwa miesiące - świetna! Nie mogłam się wręcz oderwać... Przeczytałam też Sagę o Czarnoksiężniku - nieco gorsza, ale do zniesienia, a Sagi o Królestwie Światła nie mogłam czytać, bo była okropna :-P

ODPOWIEDZ