O co mu chodzi.??

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
monisia450
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr paź 28, 2009 5:01 pm

O co mu chodzi.??

Post autor: monisia450 » pn sty 25, 2010 5:32 pm

Mam pytanie.. Od roku podoba mi się pewien chłopak.. Niedawno zaczęłam z nim pisać na gg.. On pierwszy do mnie napisał.. Pisał, że to jego nowy nr, jak chcę to mogę się odezwać, że ładnie w sql wyglądałam, żebym go nie olewała... Na początku myślała, że ktoś sobie jaja robi.. Napisałam mu, że ktoś już kiedyś do mnie pisał w czyimś imieniu, i żee więcej nie dam się nabrać, a on mi wtedy, że przez to mogę przegapić tą prawdziwą osobę... Potem okazało się, że to był on... Jak miałam na gg taki opis: Zakochana zazdrośnica, co rumieni się pod wpływem twoich spojrzeń, to do mnie napisał, że ma nadzieję, że chodzi o jego spojrzenia...
Dwa dni później miał takie opisy typu: Ciebie najmocniej! ;** S ! ;** ... I napisał do mnie, że to była pomyłka, że numery pomylił, a ja wiem, że to nie prawda, bo pisał do mie po imienu... A moje imię zaczyna się na M... Więc...
O co w tym chodzi.??


I proszę, nie piszcie głupich komentarzy...


Ps. Jak by były jakieś pytania to piszcie, bo z tego wszystkiego mogłam coś zgubić. ; pp

Awatar użytkownika
Note2Errata
Gaduła
Gaduła
Posty: 183
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 7:41 pm

Post autor: Note2Errata » sob sty 30, 2010 10:45 am

Znalazł inną laskę, a że z Tobą nie zabrnął zbyt głęboko to wycofał się metodą pomyliłem numer, na to mi wygląda.

Awatar użytkownika
klaudiaa141
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 4:05 pm
Lokalizacja: Końskie.

Post autor: klaudiaa141 » ndz lut 07, 2010 5:14 pm

widocznie stwierdził że nie jesteś dla niego kimś odpowiednim. wiadomo ze bedzie ci ciężko ale musisz o nim zapomnieć :)
so unreal.

Awatar użytkownika
isia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 23, 2010 5:57 pm
Lokalizacja: Pola pszenicy :-)

Post autor: isia » wt lut 23, 2010 7:09 pm

Zrozumiał, że zauroczył się tylko w Tobie. Ewentualnie, koleś nie wie czego chce.

ODPOWIEDZ