Więc

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Więc

Post autor: pysk w pysk » ndz paź 04, 2009 2:42 pm

Pierwsze moje pytanie brzmi kim jest moderator ? wydaje się że moderator to osoba która obiektywnie patrzy na wszystko co się dzieje na forum, więc dlaczego nim jest pełna kompleksów i nieuzasadnionego żalu Fusa_20 ?

Pytanie drugie ... osoba która dostaje ostrzeżenie za spam .. spamowała z wieloma innymi użytkownikami ... z takim czymś jak " agusiek " czy Juna " czy cokolwiek inne ... dlaczego tylko ja tutaj dostaje ostrzeżenia :>?

Następna sprawa to o ile dobrze sobie przypominam to podpisywałem regulamin w którym było że ostrzeżenia mijają po 30 dniach :> więc zmiana jaka miała miejsce ostatnio że po roku jest śmieszna i to oszustwo :> użytkowników ... więc moje pytanie brzmi : Czy ta wartość będzie w końcu stała czy ciągle będzie się zmieniać :> od miecha do roku ? ;>
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » ndz paź 04, 2009 7:35 pm

z takim czymś jak " agusiek "
chcesz być fajny ?
Ostatnio zmieniony ndz paź 04, 2009 7:36 pm przez agusiek, łącznie zmieniany 1 raz.
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » ndz paź 04, 2009 7:37 pm

pysk w pysk pisze:więc dlaczego nim jest pełna kompleksów i nieuzasadnionego żalu Fusa_20 ?
nikt nie ma tu wiecej kompleksów od ciebie.
pysk w pysk pisze:dlaczego tylko ja tutaj dostaje ostrzeżenia :>?
moze dlatego ze zawsze jestes przyczyna spamu?

a tak ogolnie to sie nie potnij biedyny "oszukany" dzieciaku :)

[ Dodano: 2009-10-04, 21:42 ]
agusiek pisze:chcesz być fajny ?
on caBy czas probuje byc fajny, tylko ze nie za bardzo mu to wychodzi. Przewaznie ci co na forach zgrywaja sie na wielce oryginalnych posBuguja sie dotkliwa ironia badz cietymi uwagami, ale do tego badz co badz trzeba miec troche inteligencji.Pysk w pysk potrafi tylko rzucac zenujace, tanie, plytkie i obrazajace teksty- malo oryginalne i malo wyszukane wyroznianie sie z tlumu.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » ndz paź 04, 2009 7:52 pm

Na pierwsze dwa pytania najlepiej odpowiedzą moderatorzy, którzy sprawują pieczę nad forum.
Druga sprawa,
pysk w pysk pisze:regulamin w którym było że ostrzeżenia mijają po 30 dniach :> więc zmiana jaka miała miejsce ostatnio że po roku jest śmieszna i to oszustwo :> użytkowników ...

A więc, w samym regulaminie nigdy nie była zawarta informacja po ilu dniach wygasają ostrzeżenia, wartość 30 dni była wartością domyślną.
Co do "oszukiwania forumowiczów" przypomnę tylko punkt III.1 regulaminu "1. Administrator ma prawo zmienić regulamin bez uprzedzenia przed tym użytkowników."
Dodam tylko, że zwiększyłem ilość ostrzeżeń (z 3 do 5) po ilu następuje zablokowanie możliwości pisania postów, a o tym już nie wspomniałeś.

Ps. Co do samego tytułu tego tematu przypomnę tylko punkt I.24 regulaminu, "Użytkownik powinien zatytułować temat, tak aby potencjalni zainteresowani nim, wiedzieli jaka treść może się w nim znajdować".
Ostatnio zmieniony ndz paź 04, 2009 7:54 pm przez AdminNarkoza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pn paź 05, 2009 6:15 am

juna pisze:nikt nie ma tu wiecej kompleksów od ciebie.
to wymień moje kompleksy dziewczynko ;-)
juna pisze:moze dlatego ze zawsze jestes przyczyna spamu?
dziewczynko nie liczy się że jestem jakąś przyczyną jak jesteś głupia naiwna to zawsze odpiszesz ;-) spam to spam więc powinnaś zostać ukarana :>
juna pisze:on caBy czas probuje byc fajny, tylko ze nie za bardzo mu to wychodzi.
dziewczynko czemu ty ciągle o mnie mówisz przez swój pryzmat ;-) nie jestem taki jak Ty ;-) idź ubierz barbie bo zima się zbliża ;-)
juna pisze:Pysk w pysk potrafi tylko rzucac zenujace, tanie, plytkie i obrazajace teksty- malo oryginalne i malo wyszukane wyroznianie sie z tlumu.
akurat w stosunku do ciebie to samą prawdę mówię ;-) więc jak teksty są tanie to Ty jesteś też tania ;-) i to by się zgadzało akurat hi hi
admin pisze:Na pierwsze dwa pytania najlepiej odpowiedzą moderatorzy, którzy sprawują pieczę nad forum.
myślę że Fusa_20 jest jak struś ..schowała głowe już w piasek nic nie odpisze tu ;>
admin pisze:A więc, w samym regulaminie nigdy nie była zawarta informacja po ilu dniach wygasają ostrzeżenia, wartość 30 dni była wartością domyślną.
domyślna nie domyślna było 30 po co to zmieniać :>
admin pisze:Dodam tylko, że zwiększyłem ilość ostrzeżeń (z 3 do 5) po ilu następuje zablokowanie możliwości pisania postów, a o tym już nie wspomniałeś.
nie wspomniałem gdyż umknęło to mojej uwadze ... ale dobrze że o tym wspomniałeś sam :>
admin pisze:Ps. Co do samego tytułu tego tematu przypomnę tylko punkt I.24 regulaminu, "Użytkownik powinien zatytułować temat, tak aby potencjalni zainteresowani nim, wiedzieli jaka treść może się w nim znajdować".
zapamiętam na przyszłość :> .... swoją drogą nie trzeba tytułować aby agusiek i juna wpisały swoje jakże interesujące spostrzeżenia .... u nich to jest jasno .. jak ktoś pisze coś to od razu ma kompleksy ...zastanawia mnie jedno ... czy jak matka coś mówi do " juna" to czy ona rzuca tekstami typu " co matka masz kompleksy jakieś " ;>
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pn paź 05, 2009 10:15 am

pysk w pysk pisze:idź ubierz barbie bo zima się zbliża
no i co to ma byc za tekst? na nic innego cie nie stac? jestes zalosny.Nie wiem czy jestes ze wsi ale teksty masz jak spod remizy, w której rozbrzmiewaja piosenki stachurskiego i dody.

Awatar użytkownika
pysk w pysk
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 622
Rejestracja: sob cze 27, 2009 7:35 pm

Post autor: pysk w pysk » pn paź 05, 2009 12:51 pm

juna pisze:no i co to ma byc za tekst? na nic innego cie nie stac?
jakbym był tobą bym użył wyszukanych tekstów typu .. "ciota", "frajer" uuuu one są tak wyszukane że nic tylko brać z ciebie przykład ... ale co może powiedzieć dziewczyna wychowana pod latarnią ... matka ****** to i córka musi nią być .. burdel biznes ;-)
juna pisze:Nie wiem czy jestes ze wsi ale teksty masz jak spod remizy
co ty masz do tych ;ludzi ze wsi ... w ogole co masz z tą remizą ? smutnych rzeczy tam doświadczyłaś ? nie zapłacili ci za *******? nie martw się kto inny sypnie ci grosza ;-)
"Dla mnie ludzie obrali dziwną drogę lans, kasa, władza nowym Bogiem klęską kończy się to często bowiem jakos z nich niewielu pamięta, że miłość, przyjaźń to rzecz bezcenna, święta...

Awatar użytkownika
Note2Errata
Gaduła
Gaduła
Posty: 183
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 7:41 pm

Post autor: Note2Errata » ndz lis 01, 2009 7:59 pm

wzruszyłem się, naprawdę :cry:

Zablokowany