porządkowanie ...

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz kwie 19, 2009 12:44 pm

Sally, możesz napisać trochę więcej szczegółów? ;-)
U mnie to trochę kłopotliwe, biorąc pod uwagę, że mam 16 tysięcy nieprzeczytanych postów ^^' Wczoraj kilka tematów obrobiłem i usunąłem kilkadziesiąt postów, ale dojście do całkowitego ładu, z mojej strony trochę potrwa :P

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » ndz kwie 19, 2009 1:07 pm

A nie możesz darować sobie czytania po kolei każdego tematu i zacząć otwierać te starsze i je porządkować, zamykać, itp?
Bo są takie działy, gdzie piszę się np. o muzyce o ktoś wyjeżdża z problemem własnym, a od tego o ile się nie mylę jest inny dział.
Jestem moderatorem na innym forum i przyznam, że tam też jest ciężko porządkować to jak się ma takie zaległości;p
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz kwie 19, 2009 1:36 pm

A nie możesz darować sobie czytania po kolei każdego tematu i zacząć otwierać te starsze i je porządkować, zamykać, itp?
A jak sobie wyobrażasz porządkowanie tematów bez ich czytania?
Bo są takie działy, gdzie piszę się np. o muzyce o ktoś wyjeżdża z problemem własnym, a od tego o ile się nie mylę jest inny dział.
Jakiś konkretny przykład?

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » ndz kwie 19, 2009 2:44 pm

xTrollx pisze:A jak sobie wyobrażasz porządkowanie tematów bez ich czytania?
Chodzi mi o to, że od początku zaczniesz przeglądać wszystkie działy, temat po temacie.
xTrollx pisze:Jakiś konkretny przykład?
http://www.narkoza.pl/viewtopic.php?t=3853
Ten temat jak dla mnie powinien być w dziale "Strefa11"
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz kwie 19, 2009 3:01 pm

Chodzi mi o to, że od początku zaczniesz przeglądać wszystkie działy, temat po temacie.
Sądzę, że tematy nieaktywne od ponad roku nie powinny być priorytetem przy porządkowaniu, jeśli w wielu nowszych (i wciąż wyświetlanych w nieczytanych) jest sporo bałaganu. Nie martw się, wszystko zostanie zrobione, sukcesywnie. Nie da się zrobić w jeden dzień czegoś, czego nie zrobiono przez pół roku.
http://www.narkoza.pl/viewtopic.php?t=3853
Ten temat jak dla mnie powinien być w dziale "Strefa11"
Chodziło mi o przykład:
takie działy, gdzie piszę się np. o muzyce o ktoś wyjeżdża z problemem własnym
A ten wskazany przez Ciebie nie jest aż tak kontrastowy. Na siłę można go władować do strefy 11, jednak co jest paranormalnego w stereotypowym postrzeganiu świata? Uważam, że aktualnie mamy większe zmartwienia od zastanawiania się, czy dany temat przypadkiem bardziej nie pasowałby do innej, nieznacznie odmiennej kategorii.

ODPOWIEDZ