Propozycje

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Awatar użytkownika
Mia Wallace
Gaduła
Gaduła
Posty: 239
Rejestracja: wt sty 20, 2009 10:59 am
Lokalizacja: 1000 Oceans

Post autor: Mia Wallace » pn lut 09, 2009 10:42 am

olka080 pisze:Ja to nawet na kolanach mogę błagać, żeby wyłączyć opcję czytania forum jak się nie jest zarejestrowanym... ^^ :<
To chyba nie jest najlepszy pomysł, fakt! Dlaczego? będzie reestrować się duużo osób, które nie napiszą nawet jednego postu. I po co? z własnej autopsji wiem, że ogromna ilość użytkowników nie sprzyja ani atmosferze, ani chcącym się rejestrować.
Em. pisze:Przecież osoba niezarejestrowana na forum musi się najpierw rozglądnąć, żeby zobaczyć jak tu jest i czy warto tu w ogóle być ;P
To też
idź spać
przyśni ci się aniołek albo diabełek
jak aniołek wygrałeś
jak diabełek przegrałeś
jak ci się nic nie przyśni
r e m i s

Awatar użytkownika
Wiatr Kłamstw
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: śr lut 18, 2009 2:25 pm
Lokalizacja: ty to wiesz?

Post autor: Wiatr Kłamstw » ndz lut 22, 2009 12:21 pm

Mia Wallace pisze:Przecież osoba niezarejestrowana na forum musi się najpierw rozglądnąć, żeby zobaczyć jak tu jest i czy warto tu w ogóle być ;P
fakt musi, ale trochę bloknięte mogło by być
bo jak by było całe tą wątpię aby się ktoś rejestrował
Czasem - tylko czasem,
Przychodzi ta chwila,
że chcę być obok Ciebie
Gdy noc srebrzysta mija.
Chce ujrzeć Twoje oczy
Gdy słońce budzi się.
Naprawdę, tylko czasem
Tak kochać mi się chce.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob kwie 18, 2009 12:35 pm

Co do raportowania postów - trzeba się zastanowić dla kogo tak naprawdę jest ta funkcja. Odpowiedź jest prosta - dla leniwych moderatorów. Moderator powinien przeglądać na bieżąco każdy jeden temat, a nie liczyć na wskazówki od użytkowników. Oczywiście zdarzają się takie sytuacje - wtedy zawsze można wysłać PW, nie ma potrzeby obciążania forum dodatkowymi (i niepotrzebnymi) funkcjami.

Co do rang - sądzę, że sprawa jest otwarta; zasługi? Trzeba by je najpierw określić i prośbę o określenie kieruję do pomysłodawcy :>

Czat - kiedyś były jakieś próby, jednak mamy za mało aktywnych użytkowników; a w dwie osoby to można popisać na gadu. Dotychczas shoutbox w zupełności wystarczał (i sądzę, że nadal wystarcza).

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » ndz kwie 19, 2009 6:59 pm

Warto przedyskutować sens dzialu "Kupie, sprzedam...". Jest on prawie nieaktywny, oprocz jednopostowych "sprzedawcow". Proponuje min. ilosc postow potrzebna do zalozenia tam tematu (100) oraz snes "Ciekawe miejsca w sieci", gdzie znajduje sie masa bezwartościowych tematow.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 19, 2009 7:21 pm przez Baruch, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sally
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 258
Rejestracja: śr kwie 15, 2009 7:05 pm
Lokalizacja: Daleko.

Post autor: Sally » ndz kwie 19, 2009 8:19 pm

Hooy pisze:(100)
Myślisz, że ktoś będzie pisał 100 postów,(na które w sumie i tak nikt nie odpisze, a nawet jeśli to ten ktoś nie będzie się tym interesował potem) tylko po to, żeby dać jakieś ogłoszenie? Nie ma szans.
Jeśli już to proponuję 25/30
Wymyślona, urojona w drzwiach jego domu stała
... naga i sama,
Rozmawiał z Nią wieczorami, przynajmniej się starał.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz kwie 19, 2009 9:04 pm

Jak widzisz bezwartościowe, sprzeczne z regulaminem forum tematy, to możesz je usunąć; co do działu kupię, sprzedam - dobry pomysł, ale byłbym za niższym progiem; na wielu forach 20 postów skutecznie odstrasza, przy czym zastosowałbym to do obu subfor.

Awatar użytkownika
Baruch
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1060
Rejestracja: śr sty 21, 2009 12:34 pm

Post autor: Baruch » pn kwie 20, 2009 3:00 pm

xTrollx pisze:ak widzisz bezwartościowe, sprzeczne z regulaminem forum tematy
Te okreslenia to nie synonimy :). Dla mnie w "Ciekawych miejscach" strona o butach jest co najmniej idiotycznym umiejsowieniem.

ODPOWIEDZ