Galeria, album.

Regulamin. Ważne informacje od administratorów, moderatorów - zmiany w funkcjonowaniu forum, zmany ustawień...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Galeria, album.

Post autor: AdminNarkoza » czw maja 18, 2006 8:26 pm

Witam.
Z obserwacji forum, przeczytanych postów doszedłem do wniosku, aby stworzyć album na forum. Na początek album/galeria będzie prosta, podzielona tylko na kilka albumów bez podkategorii.
Nazwy albumów:
- Natura
- Ludzie
- Miasto
- Artystyczne
- Humor.
Podział jest prosty, nie konsultowałem go z nikim. Zdaje sobie sprawę z wszelkich ewentualnych pomyłek. Jeżeli macie jakieś pomysły, rady – piszcie.

Kristos

Post autor: Kristos » pn maja 22, 2006 3:29 pm

Właściwie to nie ma co zmmieniać. Fajny pomysł ;-) teraz trzeba działać. Gdzie dodawać zdjęcia??

Nelly

Post autor: Nelly » pn cze 05, 2006 1:41 pm

[glow=blue]Można ew. zrobić galerię zdjęć użytkowników jako subforum, do którego będzie miała dostęp tylko grupa, składająca się z osób, które dodały do niej swoje zdjęcia. Dla każdego osobny temat [zamknięty], w którym będą odnośniki do jego zdjęć oraz kilka pytań do niego. Oczywiście wszelkie komentowanie będzie wyłączone ze względu na to, że większość sobie nie będzie tego życzyć.[/glow]

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 1:44 pm

ciekawe jak nowe osoby dodadzą do niego zdjęcia, skoro nie będą miały dostępu?? ;]

Nelly

Post autor: Nelly » pn cze 05, 2006 2:11 pm

[glow=cyan]Od tego będzie moderator, przez którego będą przepuszczane zdjęcia w celu ocenienia czy się nadają.[/glow]

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 5:05 pm

To brzmi jak CENZURA :P
Lepiej jest jak wszyscy mają dostęp i nie trzeba prosić się moderatora, zeby raczył przyjac fote :mrgreen:

Nelly

Post autor: Nelly » pn cze 05, 2006 5:07 pm

xTrollx pisze:wszyscy mają dostęp
[glow=cyan]Po co wszyscy mają oglądać cudze foty? Niektórych by to speszyło.[/glow]
Ostatnio zmieniony pn cze 05, 2006 5:09 pm przez Nelly, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 5:08 pm

no ale to logiczne, podobnie jak jest teraz, lepiej zeby wszyscy mieli dostęp i nie mieli z tym problemów, bo jak kogos nie interesują to nie patrzy i zero klopotów

Nelly

Post autor: Nelly » pn cze 05, 2006 5:11 pm

xTrollx pisze:bo jak kogos nie interesują to nie patrzy i zero klopotów
[glow=cyan]Akurat tej kwesti nie zrozumiałem. Przecież nikt nie każe tych zdjęć oglądać innym. Zresztą to jest chyba jasne: Wchodzą ci, co wstawili swoją fotke, a wszystko nadzoruje jedna osoba.[/glow]

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 05, 2006 5:15 pm

Bo myslales pewnie o osobach zamieszczających fotke? :P
No ale też nikt nie każe ich nikomu zamieszczac, a jak juz zamieszczają, to co za roznica czy przejrzy to 90% forum i moderator, czy 90% co natrafi na ten temat...?
Poza tym bez sensu jest, że np. ja nie zamieszczajac swojej foty nie mogę przejrzeć reszty.

ODPOWIEDZ