Problem z avatarem

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Awatar użytkownika
koza
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 9:02 am

Post autor: koza » sob wrz 27, 2008 7:36 am

Ja to poradziłam sobie za pomoca innego sposobu. Przyznam,z ę tez miałąm problem co mnie na początku denerwowało.
Dałam zdjęcie na darmowy serwer i potem za pomocą linku wkleiłam do drugiej pozycji. I dało radę. Pierwsza pozycja z wklejeniem linku nie zadziałała, tylko druga.
Jeśli chodzi o wgranie avatara z dysku, to wszystko łądnie pięknie przebiegało. Nigy wgrało awarat, ale go nie było widać.

Awatar użytkownika
ANGEL
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: ndz lis 30, 2008 7:01 am

Post autor: ANGEL » ndz lis 30, 2008 7:27 am

co do avatara to mam ten sam problem co pyskaty. Nie daje sie wgrać bo niby coś z mailem :-|

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » ndz lis 30, 2008 8:04 am

ANGEL pisze:o do avatara to mam ten sam problem co pyskaty. Nie daje sie wgrać bo niby coś z mailem
To jeszcze nie zrobili tego ^^

Angel weź wyślij avatar jaki tam chcesz do admina i on Ci ustawi Twój wymarzony obrazek tak jak to zrobił w moim przypadku ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » wt gru 16, 2008 2:42 pm

Kurcze... ja to nie wiem... zmieniłam wygląd forum, a teraz nie moge go zmienic na stary... :-| Wyświetla mi się tylko, że e-mail nie taki i hasło... wie ktoś jak to naprawic???
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt gru 16, 2008 7:13 pm

Nikki_66, opisz dokładniej problem.

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » śr gru 17, 2008 3:31 pm

Więc tak... zmieniłam wygląd forum na Deox, ale nie moge teraz powrócic do Sonic, bo jak ustawiam w ogóle jakiś inny i zatwierdzam wybór to mi się wyświetla, że wpisane hasło jest nie prawidłowe i e-mail tez... Nie wyświetla mi się też pasek tych procentów nad avatarem zamiast tego mam mały czerwony krzyżyk... :-|
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » śr gru 17, 2008 4:37 pm

Nikki_66 pisze:Więc tak... zmieniłam wygląd forum na Deox, ale nie moge teraz powrócic do Sonic, bo jak ustawiam w ogóle jakiś inny i zatwierdzam wybór to mi się wyświetla, że wpisane hasło jest nie prawidłowe i e-mail tez... Nie wyświetla mi się też pasek tych procentów nad avatarem zamiast tego mam mały czerwony krzyżyk...
No to samo miałem ^^ admin mi napisał że już od dawna mówił by coś tam zmienić ^^ najlepiej jak napiszesz mu by ci zmienił styl ^^
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Nikki_66
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 1:15 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nikki_66 » ndz gru 21, 2008 11:44 am

Pyskaty, Dzięki... ;-)
"...Życie to pożądanie, cała reszta to tylko szczegół..."

ODPOWIEDZ