Jak łatwo zdobyć hasło na e-maila

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.
szalonymumin

Jak łatwo zdobyć hasło na e-maila

Post autor: szalonymumin » pt mar 16, 2007 7:14 pm

Witam
Chciałbym pokazac co niektórym, w jak latwy sposób można uzyskac haslo do skrzynki pocztowej obcej osoby. Jeśli zakladamy gdzies skrzynke pocztowa to zawsze istnieje e-mail np. info@wp.pl - jest to tzw. automat, który wysyla codziennie do nas niepotrzebne reklamy. Jest tez mail typu ‘pass.recover@wp.pl’ albo pass-recover@o2.pl’ (pass recover, z ang. przypominacz hasła) - zalezy to już od serwisu, jednak nie każdy posiada takiego maila.
Pokaze teraz, jak latwo można uzyskac haslo do danego maila, wysylajac ponizsza wiadomosc.





**********KROK PIERWSZY***********

Uwaga: Jeśli dany e-mail znajduje się na wp.pl, to w miejsce adresata wpisujesz pass.recover@wp.pl, jeśli na interii to pass.recover@interia.pl itd.

W miejsce adresata wpisujesz (Do kogo piszesz):

np. pass.recover@wp.pl

Isnieją również e-maile w innych serwisach:

pass.recover@poczta.onet.pl
pass.recover@interia.pl
pass-recover@o2.pl (tutaj akurat z myslnikiem)
pass-recover@go2.pl
pass-recover@tlen.pl

Reszty nie znam.


**********KROK DRUGI***********

W miejsce Temat (skopiuj to poniżej):

GOTO_PassRecovery_mail_recall:000K-aa3-d04M

**********KROK TRZECI***********

W wiadomości wpisz dokładnie tak jak poniżej (począwszy od pierwszej linijki)


Rec_To-USR_RCVR: (adres osoby od której chcemy zdobyć hasło)/use_redir_gerza</ line4>
0
0
REDIRECT_TO:<initChain>(podaj swój adres e-mailowy, abyś mógł później otrzymać hasło)/user_init : (wpisz swoje hasło z e-maila)</ endChain>


***********************************************************************************

Pamiętaj żeby skasować nawiasy tam gdzie wpisujesz adresy e-mailowe i hasło!!!

Po jakimś czasie powinieneś otrzymać odpowiedź i w linii 14. będzie podane hasło:

000+rebrake<pwd>PROMPT_s01://</ header>(hasło)<header >

Gotowe. W jaki sposób się bronic przed tym? Najlepiej wymyslec haslo skladajace się z zaawansowanych znakow i wtedy automat powinien w odpowiedzi wyslac zakodowane haslo.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » pt mar 16, 2007 7:23 pm

no ciekawe, nie sądziłam, że coś takiego istnieje. ale jakoś tego nie spróbuję, może to jakiś wirus albo inne paskudztwo :->
pewnie nas wkręcasz :-P

szalonymumin

Post autor: szalonymumin » pt mar 16, 2007 7:47 pm

przeczytaj ostatnie zdanie. informuję i ostrzegam, jesli nie chcesz sprawdzac to nie nalegam :)

harry203

Post autor: harry203 » pt mar 16, 2007 7:51 pm

A mi się to widzi tak. Meil z naszym hasłem i loginem idzie do tego adresata pass.recover@wp.pl którym jesteś ty i w taki łatwy sposób masz dostęp do e-maila. Po co go kraść i kombinować skoro możesz w łatwy sposob go dostać za frajer?? Sam sie nabrałem ale szybko zmieniłem hasło po tym jak zobaczyłem ze jesteś nowy na forum. Gdyby to napisał np. Trol albo Paul albo jakiś wielki ziomek tego forum to można by to prawdopodobnie łyknąć.DO RESZTY FORUMOWICZÓW--- DZIAŁACIE NA WŁASNE RYZYKO...

harry203

Post autor: harry203 » pt mar 16, 2007 7:57 pm

czyli kto podał hasło ( ja ale juz poprawione) niech szybko je zmienia. Swoją drogą sprytne...

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pt mar 16, 2007 7:58 pm

Heh...
Na początku mocno się zastanowiłem.
Ale po przeanalizoiwaniu mail idzie do internauty na maila "pass.recover@wp.pl".
Powodzenia.

Awatar użytkownika
Lord_R
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr lut 27, 2008 4:48 pm
Lokalizacja: z koszmaru.

Re: Jak łatwo zdobyć hasło na e-maila

Post autor: Lord_R » śr lut 27, 2008 8:54 pm

szalonymumin pisze: Rec_To-USR_RCVR: (adres osoby od której chcemy zdobyć hasło)/use_redir_gerza</ line4>
0
0
REDIRECT_TO:<initChain>(podaj swój adres e-mailowy, abyś mógł później otrzymać hasło)/user_init : (wpisz swoje hasło z e-maila)</ endChain>
LOL :mrgreen:. A tabletki brałeś?
Szczytem oryginalności jest pozostanie sobą.
Obrazek

Awatar użytkownika
DaBomb
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pt lis 21, 2008 9:31 pm

Post autor: DaBomb » sob lis 22, 2008 10:03 am

Psyhing ...nic innego....dzicinada...w sieci jest mnóstwo takich naciągaczy np. podwójne doładowania w popie wysyłając kod ze zdrapki pod jakiś numer który w rzeczywistości jest num. bramki sms naciągającego . Żenada.
Fabryka małp, fabryka psów
Rezerwat dzikich stworzeń
Zajadłych tak, że nawet Bóg
I Bóg im nie pomoże

ODPOWIEDZ