Przedstaw się - pytanie

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Przedstaw się - pytanie

Post autor: AdminNarkoza » ndz maja 28, 2006 5:40 pm

Nieprzestrzeganie ogłoszenia przez prawie wszystkich nowych użytkowników skłoniło mnie do napisanie tego postu.
Obecnie ten, kto nie napisze swojego 1-go postu w dziale „przedstaw się” dostaje ostrzeżenie. Przez to jest niejako nakłaniany się do opisu swojej osoby.
Zastanawiam się czy usunąć ogłoszenie dotyczące przedstawienia się.
W tym miejscu proszę o opinie, co mam zrobić.
PS. Gdyby takowe ogłoszenie było usunięte oczywiście cofnę wszystkie ostrzeżenia.

elmonk

Post autor: elmonk » ndz maja 28, 2006 5:55 pm

Jak dla mnie nakaz przestawianie sie nie jest zlym pomyslem bo zawsze to taki pierwszy kontakt jest z nowym userem, takie przelamanie pierwszych lodów i pozniej chyba bardziej gladko idzie dyskusja ;-) A co do upomniej to sadze iz powinno sie je zdejmowac po dostosowaniu sie to tego wymogu, bo pozniej taki nowy uzytkownik jest naznaczony i moze go to na dluzsza mete zniecheci. Wiec powinno zostac.

P.S taki offtopic, czy macie zamiar zmniejszyc liczbe topickow? bo naprawde jak dla mnie zdecydowanie za duzo tego jest.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz maja 28, 2006 9:31 pm

jak dla mnie to jest dobry kruczek, zeby wyhaczyc tych co regulaminu nie czytają ;]
Moze nie koniecznosc przedstawiania sie, ale napisania postu w tym dziale np. witam wszystkich forumowiczów ;]

ltz

Post autor: ltz » sob cze 03, 2006 11:12 am

Witam

Uważam, że to dobry pomysł z przedstawianiem się - ale sam jakoś trudno mi się przedstawić.
niewiem.. może to jakaś bezsensowna krempacja z mojej strony? niewiem co miałbym o sobie wogule napisać. Szkoda, że właśnie dostałem za to ostrzeżenie.. przepraszam

corolia

Post autor: corolia » wt cze 06, 2006 4:14 pm

Ja regulaminu nie czytalam :) a jednak pierwszy post jaki napisalam byl wlsnie w dziale "przedstaw sie" zrobilam to machinalnie bo zawsze fajnie zaczac od czego co sie dobrze wie ;) moze nieraz trudno jest cos napisac o sobie ale przedstawic sie zawsze mozna ... ;-)

Awatar użytkownika
SłoneCzko
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 573
Rejestracja: śr lip 09, 2008 9:59 am
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Post autor: SłoneCzko » sob lip 19, 2008 2:12 pm

Moim zdaniem jest to bez sesnu ;-)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 20, 2008 10:35 am

Drobny update; przez ostatnie lata trochę zmiękłem, toteż byłbym za usunięciem takiego obowiązku :]

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » wt lip 22, 2008 9:16 pm

W sumie ja również, bo i tak sporo jest takich osób, którzy odezwą się raz i na tym koniec.

ODPOWIEDZ