Ptasia grypa vs. BSE (choroba szalonych krów).

Wiadomości ze świata. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń ze świata.
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Ptasia grypa vs. BSE (choroba szalonych krów).

Post autor: AdminNarkoza » sob mar 11, 2006 12:07 pm

Witam.

W związku z powstaniem forum, małą ilością postów postanowiłem napisać temat, którym żyje cała Europa – ptasia grypa. Nie chce się rozwodzić z tematem uniknięcia zarażenia, rozszerzania się choroby na całą Europę, oraz szukania skutecznej szczepionki.
Zarazem pragnę poszerzyć temat o chorobę szalonych krów. Zastanawia mnie jednak fakt, że nagle kilka lat temu w zasadzie z nikąd powstała i szybo rozszerzyła się ta choroba. Podobne początki miała ptasia grypa. Czy te dwie choroby są ze sobą połączone?

Czekamy na wasze opinie

arek85

Post autor: arek85 » ndz mar 12, 2006 3:20 pm

ja nie wierze w te choroby to specjalnie żeby nie jeść mięsa i leki kupić

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn mar 13, 2006 2:28 pm

Moim zdaniem to wszystko sprawka Amerykanów(bez obrazy)...ALe to oni posiadają swoje mega laboratoria, gdzie zabawiają się w panów nieba, świata i podziemi. Choroby i epidemie nie biorą się tak poprostu. Ktoś musi nad nimi pracować i nawet czasami może je wynaleść przez głupi przypadek.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw mar 16, 2006 11:35 pm

Bardzo dobry żart. Ale się uśmiałem :mrgreen:

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Możliwe

Post autor: AdminNarkoza » wt kwie 25, 2006 4:38 pm

Ciekawa teoria.
Możliwe, że prawdziwa :-)

MeTeo

Post autor: MeTeo » śr maja 17, 2006 7:38 pm

ptasia grypa to tylko jeden z rodzaju mutacji wirusa grypy. Jak wiadomo ten wirus bardzo latwo mutuje dlatego szczepionki na niego sa tak wadliwe... sprawa jest przereklamowana wiecie dlaczego?? zeby zamydlic ludziom oczy by nie patrzyli na rzad tak zawsze jest!

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 18, 2006 6:18 am

No proste. Poza tym wybory w stanach robią swoje...każdy chce pokazać, że on się na tym zna.

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 8:48 am

%#$^& prawda :) oni sie na tym nie znaja... a wybory i tak sa kupione... z reszta jak kazde... wiec ja w to nic nie wierze tak samo jak sms'y w konkursach... dziwne ze nigdy nie podaja wynikow czastkowych... czemu?? bo operator sieci by uslyszal i by sprawdzil i by sie wydalo!!

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz maja 28, 2006 4:22 pm

O rany widze, że teoria spiskowa ma u Was powodzenie :)
Dobrze, że ludzi dmuchali na zimne. Obawa przed ptasią grypą była taka dlatego, że nie znamy na nią leku. Co by było gdyby zaraziła się większa grupa ptaków i ludzi? Dopiero byłby problem, a tak zduszono to w zarodku i problemu nie ma.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt maja 30, 2006 12:26 pm

PROBLEM NAPEWNO JESZCZE ISTNIEJE, TYLKO SIE O TYM NIE MOWI. POZA TYM JAK AMERYKANIE DOPADLI TEGO WIRUSA TO MOZEMY SIĘ LICZYĆ Z TYM, ŻE NAPEWNO KIEDYS POWRÓCI.

ODPOWIEDZ