Czuję, że muszę to zorbić, a nie chcę...

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Bezimiennna

Post autor: Bezimiennna » ndz gru 09, 2007 12:12 pm

Pyskaty pisze:Pewnie 17 latek hormony mu buzują i chce wykorzystać to że laska na niego leci zboczek jeden ... a potem jak zaliczy będzie się chwalił kolegom jaką łatwą laskę wyrwał najlepsze byłoby to jakbyście wpadli pewnie by uciekł i zerwał z Tobą znam takich jak on ;-) pewnie juz ręką mu nie wystarczy się zaspokajać ;-) no cóż życie ... walnij mu w łeb i powiedź że za wcześnie na to jest i koniec :> poczekaj na reakcje ona Ci wszystko powie ...
No i tu się z Tobą zgadzam. Fakt, chłopak w takim wieku może oczekiwać seksu. A Ty Sylwia powinnaś z nim pogadać o tym i jeśli coś do Ciebie czuje to zrozumie, a jeśli nie to fuck mu w smak.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » pn gru 24, 2007 6:25 pm

Sylwia pisze:No, tak. on jest starszy ode mnie. I chyba macie rację. Jak kocha to poczeka, nie
rozpoczecie wspolzycia tovwspolna decyzja...nie tylko jego:)
Ty probujesz zrozumiec iz on chce zrobic ten krok...niech on sprobuje zrozumiem...ze Ty pewne obawy:)

Awatar użytkownika
Monia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 2:32 pm

Post autor: Monia » śr gru 26, 2007 9:42 pm

Hm... znam skądś to ;)
Gotowa? - jedziesz.
Nie? - mówisz "nie jestem gotowa"
Rozumie? - wart miłości, nierozumie? - nie i już.

Wiem, ciężkie zostawić kogoś, kogo się kocha, ale takie jest życie, a Ty będziesz kochać jeszcze 90423503702498309 razy.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw gru 27, 2007 8:06 am

Monia pisze:Wiem, ciężkie zostawić kogoś, kogo się kocha, ale takie jest życie, a Ty będziesz kochać jeszcze 90423503702498309 razy.
Żeby tyle razy kochać to dziennie musi mieć nowego partnera chyba co nie ?
zresztą jak się kocha to jedną osobę i jak się kocha to na zawsze więc to co piszesz to żal..
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » czw gru 27, 2007 8:41 am

Sylwia pisze:On chyba mnie też
chyba?
mineralka pisze:rozpoczecie wspolzycia tovwspolna decyzja...nie tylko jego:)
dokładnie musza tego dwie osoby chciec...
Pyskaty pisze:Monia napisał/a:
Wiem, ciężkie zostawić kogoś, kogo się kocha, ale takie jest życie, a Ty będziesz kochać jeszcze 90423503702498309 razy.



Żeby tyle razy kochać to dziennie musi mieć nowego partnera chyba co nie ?
zresztą jak się kocha to jedną osobę i jak się kocha to na zawsze więc to co piszesz to żal..
nawet w jeden dzien kilku partnerów xD

no włąsnie, jak sie kocha to juz na cała wieczność ;]

Pyskaty, nie wiedziałam, ze z Ciebie taki romantyk ;P
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw gru 27, 2007 8:53 am

Quisiera-me pisze:nawet w jeden dzien kilku partnerów xD

no włąsnie, jak sie kocha to juz na cała wieczność ;]

Pyskaty, nie wiedziałam, ze z Ciebie taki romantyk ;P
No nie wiem nie liczyłem tego ale tak mi się teraz zdaje że tylu facetów na ziemi nie chodzi hmm to chyba by musiała powtarzać związki albo umawiać się z 1 letnimi :P

Romantyk ? napisałem tylko to co myślę ... poza tym jeszcze mało wiesz o mnie i nie wiem czy życia by Ci starczyło aby się wszystkiego dowiedzieć .. ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
podryw_aga15
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 9:02 am
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: podryw_aga15 » śr sty 16, 2008 2:24 pm

Sylwuś nie powiedziaś mi o tym!!! Ja jako twoja przyjaciółka radzę ci abyś powiedziała mu to jak najszybciej i żeby prawdy dowiedział się od ciebie :) Ja wiem jak jest naprawdę i wiem ile masz lat więc ja bym na twoim miejscu z twego związku zrezygnowała bo potem bym miała przez to kłopoty ale nie musisz mnie słuchać bo zauważyłam że nie mówisz mi wszystkiego i mnie unikasz więc nie wie czy jesteśmy przyjaciółkami więc... rób jak uważasz!!!

Awatar użytkownika
Monia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 2:32 pm

Post autor: Monia » czw sty 17, 2008 7:37 pm

Uuuu... widać niektórzy tu rozumieją wszystko dosłownie :)

Awatar użytkownika
laska0019
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: wt gru 11, 2007 2:30 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: laska0019 » pt sty 18, 2008 1:19 pm

Pogielo cie?!
Mrok... Caly rok..

Awatar użytkownika
Mianek
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 6:59 pm

Post autor: Mianek » pn sty 28, 2008 8:50 pm

Śmieszne są takie tematy. Co jakiś czas laska pisze, że musi, ale nie chce. Skoro nie chcesz to znaczy, że nie musisz! Faceci po prostu tacy są, nalegają, bo chcą tej przyjemności. Jeśli Cię kocha, to na pewno poczeka. Spraw mu przyjemnośc w jakiś inny sposób. Niech poczuje, że Ci zależy i na pewno kiedyś dostanie to czego tylko zapragnie.

ODPOWIEDZ