Mam PRAWIE 15 lat ...

Ogólna dyskusja na temat życia.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Julia

Post autor: Julia » ndz sie 20, 2006 10:15 am

ja zawsze podaje swój wiek rocznikowo.. a nie miesiącami.. nie mam jeszcze dowodu, ale w monopolowym nigdy mnie nie pytają o wiek.. i to nie jest kwestia tego, że chce się postarzać tylko tak raczej z przyzwyczajenia..

Ginger

Post autor: Ginger » pn sie 21, 2006 5:39 am

Ja mówię, że 'mam 16, a nie 17, bo urodziny mam w lipcu'. I tyle :P. Nikt później nie zadaje żadnych zbędnych pytań :].

Bluebird

Post autor: Bluebird » pn sie 21, 2006 10:26 am

Ja mówię ile mam rocznikowo. Nie mówię, że mam "prawie", ani że "wyglądam na tyle".
Rocznikowo mam 17, ale jestem z grudnia. I jeśli to kogoś interesuje, to mu to powiem.
I tak wyglądam na 14, więc nie zależy mi... :D

Kasiak

Post autor: Kasiak » wt sie 22, 2006 8:25 am

A więc tak...uważam, że jest to poprostu normalne, bo kiedy jest się takim 14 czy 15 to chce się mieć więcej. a jak kobieta jest starsza to często sobie obniża wiek. Ja tam mówie ile mam i nie jet to dla mnie problem, ale przyznaje, że jak byłam takim szczylem małym, to też czasem mówiłam, że mam więcej. Normalka :-P Ja zawsze mówie tyle ile mam lat, nawet jeśli byłby tydzień przed moimi urodiznami. Chyba, że ktoś pyta dokładnie, to mówie, że np. za tydzień skończę 22.

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » wt sty 01, 2008 7:00 pm

ja tam zawsze podaje ile mam rocznikowo.. jestem z grudnia.. wec mam troche beznadziejnie, ale cóz.. nie wybierałam sobie miesiąca, w którym chce się urodzić XD
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
Liquay
Początkujący
Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: śr gru 12, 2007 12:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Liquay » śr sty 02, 2008 6:12 pm

Ja w 22 stycznia skończę 18, a dalej mówię, że mam 17. Nie chcę być pełnoletnia. Jeszcze.

A a propos grudnia...
moja siostra urodzila się 18, i strasznie jej tego zazdroszczę... Jej koleżanki mają już 14, a ona dopiero co skończyła 13 ;D. Teraz to się jeszcze wydaje niefajne, ale potem się zmieni xD.

Awatar użytkownika
mineralka
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: pt gru 21, 2007 6:52 pm

Post autor: mineralka » czw sty 03, 2008 10:09 am

heheh tez tak bylo ze sobie dodawalam jak bylam mala
teraz najchetniej bym sobie odjela... :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Anulka93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr gru 12, 2007 10:57 am
Lokalizacja: Wierzbica
Kontakt:

Post autor: Anulka93 » czw sty 03, 2008 4:53 pm

A ja sobie nie dodaje ani nie odejmuje ;-) może jestem jakaś inna??? A może po prostu podoba mi sie mój wiek??? Sama nie wiem.... :->
Anka

Awatar użytkownika
Rastlin
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: śr sty 02, 2008 4:05 pm
Lokalizacja: się biorą dzieci ?!
Kontakt:

Post autor: Rastlin » czw sty 03, 2008 7:54 pm

a ja jestem zdzich i mam prrrrrrrawie 69 lat
_"Znów potrąciłeś dziewczynkę na przejściu dla pieszych? Ogarnia cię żałość? Przyjdź do OBI - Spawarka Elektryczna tylko 299.-"_

Awatar użytkownika
kelpii
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: czw wrz 06, 2007 3:45 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: kelpii » pt sty 04, 2008 10:49 am

Ja w sumie to się nigdy nie zastanawiam ile mam lat... co za różnica rok w jedną czy w druga stronę?? Z reguły mówię chyba bez zaokrąglania, czyli przed urodzinami mam 17, potem bede miala 18, ale nigdy nie widzialam w tym problemu i nie zastanawialam sie nad tym:P

ODPOWIEDZ