ja kocham ja ona kocha innego

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
pawlo123

Post autor: pawlo123 » sob paź 27, 2007 6:27 am

jak to zagrac w otwarte karty czyli co mam zrobic

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » sob paź 27, 2007 1:23 pm

Czyli powiedzieć jej to wprost :-o

pawlo123

Post autor: pawlo123 » sob paź 27, 2007 2:44 pm

ale ona wie o tym ze ja cos do niej mam nawet mowila ze jak by nie on to by napewno zemna chodzila a tak jestem po nim

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz paź 28, 2007 2:20 pm

pawlo123 pisze:ale ona wie o tym ze ja cos do niej mam nawet mowila ze jak by nie on to by napewno zemna chodzila a tak jestem po nim
Tak, ale musi wiedzieć nie tyle, że Ty chcesz ją jako dziewczynę, co chcesz ją jako dziewczynę ale w sensie fizycznym. Być może nie jest taka bystra i nie wpadła na taką ewentualność. Być może wydaje się jej to nieuczciwe wobec tamtego gościa. Twoja rola jest taka by przedstawić jej same zalety takiego układu i żadnych wad i zapewnić, że nie będziesz nigdy robił scen zazdrości.

O ile ta dziewczyna jest z typu "cnotki-niewydymki" to dostaniesz z plaskacza w twarz, ale przynajmniej na starość, nie będziesz sobie pluł w kaszę żałując, że nie spróbowałeś. Pamiętaj, jak się nie gra to się nie wygrywa.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
Quisiera-me
Bywalec
Bywalec
Posty: 146
Rejestracja: wt sie 14, 2007 9:23 am

Post autor: Quisiera-me » śr paź 31, 2007 10:58 am

Sol pisze:woja rola jest taka by przedstawić jej same zalety takiego układu i żadnych wad i zapewnić, że nie będziesz nigdy robił scen zazdrości.
jesli chodzi o te sceny zazdrości to powinna się zgodzić xD
Sol pisze:O ile ta dziewczyna jest z typu "cnotki-niewydymki" to dostaniesz z plaskacza w twarz, ale przynajmniej na starość, nie będziesz sobie pluł w kaszę żałując, że nie spróbowałeś. Pamiętaj, jak się nie gra to się nie wygrywa.
piękne podejście ;] I prawdziwe ..
spróbuj zagrać w te otwarte karty ;P
Weź mnie dziś do domu i pomału całuj.. I na łóżku połóż, albo weź od razu...

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw lis 01, 2007 9:22 am

pawlo123 pisze:ale przeciez na kazda jest jakis sposob tylko jaki??
hehe no proszę fajne podejście ;-) ale masz rację na każdą jest sposób tylko ja ani nikt Ci nie da gotowej recepty musiałbym poznać Twoją koleżankę i wtedy dałbym Ci radę ..
pawlo123 pisze:ale musze cos zrobic na niej mi naprawde zalezy tylko na niej inne ta bez znaczenia musze cos zrobic
Naklej sobie na plecy i na brzuch kartkę z napisem to dla Ciebie Kocham Cię .. i skocz z dachu ..:> to będzie już coś takie romantyczne hmm :>

Szczerze mówiąc dałbym sobie spokój z taką laską bo zawsze będzie myślała o tamtym z z tobą może być dla pocieszenia ale rób co myślisz ;>
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
Patrycjałka
Świeżak
Świeżak
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 10, 2008 1:33 pm

Post autor: Patrycjałka » pt sty 11, 2008 8:56 am

Zakochac nie da się tak na psytryknieci palcami.
Musi Cię to kosztować dużo pracy, cierpliwości.
Okazuj, że Ci na niej zalezy, co jakiś zcas podaruj drobny upominek (czerwoną różę, czekoladki).
Pokaż jej, że przy tobie byłaby bezpieczna, ze moze sie z Toba bawić, a jednocześnie zawsze jej pomożesz.

Awatar użytkownika
Sylwia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 27, 2007 6:24 pm
Lokalizacja: Zakliczyn
Kontakt:

Post autor: Sylwia » pt sty 11, 2008 12:49 pm

Musisz być bardzo cierpliwy. Ja też kiedyś miałam taką sytuację- zakochałam się, on mnie nie kochał, ale kochał mnie inny. Nie dałam się od razu przekonać- kazałam mu czekać. I teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Tobie też to radzę. MUSISZ ZACZEKAĆ!!! Ja wiem, że to nie łatwe, ale jeśli na prawdę Ci na niej tak bardzo zależy, to wierzę, że znajdziesz cierpliwość. Mówie ci- to Ci się opłaca. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
gaska-89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 9:22 pm
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: gaska-89 » sob kwie 19, 2008 10:15 pm

nie da się zmienić uczuć innych. Jeżeli ona kocha kogoś innego nic nie możesz na to poradzić..
..tam gdzie jest miłość tam łzy być muszą, bo kto kocha sercem ten cierpi duszą..

ODPOWIEDZ