ja kocham ja ona kocha innego

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
pawlo123

ja kocham ja ona kocha innego

Post autor: pawlo123 » pt paź 26, 2007 12:01 pm

witam mam problem ja kocham dziewczyne a ona kocha innego co mam zrobic jak moge rozkochac ja w sobie

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » pt paź 26, 2007 12:20 pm

Tyle informacji i mamy Ci jakoś doradzić? Oj, ciężko będzie, ciężko. . . Może by jakieś szczegóły?
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

pawlo123

Post autor: pawlo123 » pt paź 26, 2007 12:50 pm

no a jakie moga byc informacje on jest z innego miasta ona mowi ze wie ze z nim nie bedzie ale go kocha a do mnie nic nie czuje i jak by byla zemna to by bylo sztuczne
wiec musze cos zrobic zeby zakochala sie wemnie tylko jak

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt paź 26, 2007 1:45 pm

Po pierwsze i najważniejsze jes Ci potrzebne dużo czasu i cerpliwości. Nie rób nic nachalnie. Odprowadź ją czasem do domu. Nie bądź nahalny. Narazie tyle mozesz zrobić. A czy Ci się kiedyś uda coś zdziałać? Gwarancji sukcesu ode mnie na pewno nie dostaniesz.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Emma

Post autor: Emma » pt paź 26, 2007 2:20 pm

do miłości nie można nikogo zmusić.przykre ale prawdziwe
postawą jest przyjaźń..pozostawiam to Tobie i mam nadzieje, że wiesz co z tym zrobić

pawlo123

Post autor: pawlo123 » pt paź 26, 2007 3:08 pm

ale przeciez na kazda jest jakis sposob tylko jaki?? a z tym czasem to ja jestem czlowiekiem ktory nie ma czasu ja to bym chcial wszystko odrazu szybko i po mojej mysli
ale na niej napewno mi zalezy

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » pt paź 26, 2007 3:27 pm

pawlo123 pisze:ale przeciez na kazda jest jakis sposob tylko jaki??
Nie obraź się ale to stwierdzenie delikatnie mówiąc mi się nie podoba. Nie lubię takiego podejścia i nie pochwalam go.

I co Ci się tak spieszy? Na chybcika nic nie wskórasz, a możesz jeszcze czasem pogorszyć sprawę.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

Emma

Post autor: Emma » pt paź 26, 2007 6:04 pm

wiesz...miłość jest jak kwiat należy ją pielęgnować...potrzeba CZASU!
i nie ma "sposobu" na każdą :/
co...nażelujesz włosy i myślisz, że Ci się od razu na szyje rzuci...?

No sorry...

pawlo123

Post autor: pawlo123 » pt paź 26, 2007 10:05 pm

ale musze cos zrobic na niej mi naprawde zalezy tylko na niej inne ta bez znaczenia musze cos zrobic

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt paź 26, 2007 11:20 pm

Emma pisze:co...nażelujesz włosy i myślisz, że Ci się od razu na szyje rzuci...?
Tak? U mnie to zadziałało :lol: :lol: :lol:
pawlo123 pisze:ale musze cos zrobic na niej mi naprawde zalezy tylko na niej inne ta bez znaczenia musze cos zrobic
To jak Ci naprawdę na niej zależy, to poczekasz cierpliwie. Ostatecznie możesz zagrać z nią w otwarte karty proponując taki układ, żeby tego fagasa sobie kochała, jak już tak bardzo chce, a z Tobą na szybki numerek. Dziewczyny tylko udają takie nieprzystępne, a tak naprawdę to też lubią jebanko przez ubranko.

:lol: :lol: :lol:
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

ODPOWIEDZ