Dane

Regulamin. Ważne informacje od administratorów, moderatorów - zmiany w funkcjonowaniu forum, zmany ustawień...
Kasiak

Dane

Post autor: Kasiak » wt maja 23, 2006 8:35 am

Zauważyłam, że wiele osób ma tylko nicka i ewentualnie avator. Proszę o wpisywanie także daty urodzenia, miejscowości oraz płci.

Dziękuję.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt maja 23, 2006 2:23 pm

no ale co komu po dacie urodzenia, raz to skraca anonimowosc, a dwa jak bedzie na sile to wiara i tak bedzie sciemniac ;] dla mnie to bez roznicy czy wpisze sobie 20, 25 czy 30 lat, a i tak tego nikt nie sprawdzi bo i jak

elmonk

Post autor: elmonk » wt maja 23, 2006 3:35 pm

Tak co do daty to zgodze sie z xTrollx, ma racje, nie da sie tego zweryfikowac. To ja sobie wpisze ze jestem 80letnia staruszka i bedzie gitara :mrgreen: a miejscowosc...jak kto woli, przymuszanie na sile jest bezsensu moim zdaniem.

elmonk

Post autor: elmonk » wt maja 23, 2006 5:34 pm

Co do przedstawiania to sadze ze najgorszy to pomysl nie jest. Po pierwsz primo nowy uzytkownik przelamuje ze tak powiem pierwsze lody ;] po drugie primo jak widzi ze go taki tlum sympatycznych ludzi wita to wieksza szansa ze sie zadomowi :mrgreen: a po trzecie primo to mozna sie dowiedzec czegos o nowym forumowiczu ;-)

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » wt maja 23, 2006 7:03 pm

Zgadzam się z xTrollx, który napisał
xTrollx pisze:to skraca anonimowosc, a dwa jak bedzie na sile to wiara i tak bedzie sciemniac
.

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr maja 24, 2006 6:47 am

No to róbta jak chceta....

ODPOWIEDZ