Istoty magiczne

Wszystko co jest związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi, NOL, a także ze spiskową teorią dziejów. Możesz tu zamieścić swoje doświadczenia, sugestie, a także linki do ciekawych stron o tej tematyce.
Arya

Istoty magiczne

Post autor: Arya » pn paź 22, 2007 8:15 pm

Co o tym myślciie ? Istnieją, czy nie ? Chcę poznać wasze zdanie.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt paź 23, 2007 1:56 pm

Tzn. że niby kto? Czarodziej, wróżka? W bajki wierzysz?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Arya

Post autor: Arya » wt paź 23, 2007 2:36 pm

Czarodziej , wróżka :roll: Hihi, haha.

raczej chodziło mi o elfy, smoki itp. , które nie występuje jakoś w bajkach dla dzieci ale w książkach fantasy..

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » wt paź 23, 2007 5:14 pm

Arya, no oczywiście, że smoki, elfy, jednorożce, gryfy itp itd nie istnieją :mrgreen: Jest to tylko twór ludzkiej wyobraźni
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Pyskaty
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1264
Rejestracja: czw lis 01, 2007 9:04 am

Post autor: Pyskaty » czw lis 01, 2007 7:42 pm

Oczywiście że istnieją smoczyska wiele razy słyszałem na ulicy jak facet stał i mówi że ostatnio obok niego taki smok przechodził że prawie zwymiotował serio mówię :>

Czarodziejki też istnieją niektóre mają nawet własne programy i przepowiadają przyszłość z kart :>

Elfy no jasne że tak przykładem jest Władca Pierścieni myślicie że te Elfy to ludzie normalni byli to wtedy by było przecież nie naturalne a tak magiczny skrzat się zgłosił i grał w filmie tam samo ten krasnolud a już nie wspomnę o tym przystojniaku Smigolu

Tak więc ten świat ma magiczne istoty ale one się nie wywyższają dlatego ich nie spotykamy za często oni mieszkają tu bo jak UFO nas napadnie będą nas bronić ..
Czasem mam jazdę zapomnieć o wszystkim kupić bilet donikąd i spakować walizki...
----------------------------------------------------------

To nie jest mecz na sali gdzie możesz wziąć przerwę to jest życie albo masz werwę, albo zamknij gębę ..

Awatar użytkownika
CiotkaDobraRada
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 429
Rejestracja: ndz paź 07, 2007 10:24 am
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: CiotkaDobraRada » sob lis 03, 2007 9:21 am

Pyskaty :mrgreen: o żesz w dupę xD brawo xD :mrgreen: :lol:
Ostatnio zmieniony sob lis 03, 2007 9:21 am przez CiotkaDobraRada, łącznie zmieniany 1 raz.
Jeśli masz listę dziesięciu najlepszych, to dziewięciu musisz skreślić, bo jestem ja i nie ma reszty.

Awatar użytkownika
Rysiu0
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lis 02, 2007 4:57 pm

Post autor: Rysiu0 » sob lis 03, 2007 8:06 pm

Arya pisze:Czarodziej , wróżka :roll: Hihi, haha.

raczej chodziło mi o elfy, smoki itp. , które nie występuje jakoś w bajkach dla dzieci ale w książkach fantasy..
Czarodzieje,wróżki nie to raczej nie ale magowie osoby łamiące prawa fizyki itp...Dowody chcecie to PSI Ball bardzo łatwo stworzyć kulę energetyczną|Co tam o Psi Shield(Mogą cie bić a nie będziesz miał ani śinca chodzi o bicie w sensie rękami nogami nie noże itp..)|Kapłani z Klastoru Shaolin Telekineza,Pirokineza,Kirkokineza
Elfy...hmmm skąd wiecie że nie istnieją.Wysocy ludzie niebieskie oczy blond włosy i ledko spiczaste uszy
Smoki...Legwan zielony tylko że nie ma skrzydeł =] |Jaszczurki kolczaste też nie ma skrzydeł ale skąd mamy wiedzieć że przyroda pozbyła się skrzydeł :P (Cordylus giganteus
). A jeszcze do tematu słyszeliście o "Sewitorach" Astralnych sługusach przemiesczających się po projekcjah (Chcecie wiedzieć więcej szukajcie pod hasłem "Magia Chaosu,Sewitory,Sigile")
Pozdrawiam :lol:

Awatar użytkownika
Devil_14
Początkujący
Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: wt lut 26, 2008 6:25 pm
Lokalizacja: Piekło]:->
Kontakt:

Post autor: Devil_14 » pt lut 29, 2008 2:08 pm

Ja w takie coś nie wierzę.........
pozdro :-)
"Każda historia siedzi w nas........Tworzysz ja Ty...........Tworzy ją czas......"

Awatar użytkownika
Gusia
Bywalec
Bywalec
Posty: 101
Rejestracja: śr lut 06, 2008 2:20 pm
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: Gusia » pt lut 29, 2008 8:28 pm

Może jest jakiś inny wymiar gdzie żyją te wspaniałe istoty ale tak szczerze to nie wydaje mi się żeby były one w naszym wymiarze. Choć mogłoby być ciekawie :mrgreen:

Awatar użytkownika
aleXa-ALExandra
Bywalec
Bywalec
Posty: 141
Rejestracja: sob lip 12, 2008 10:43 am
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: aleXa-ALExandra » pn sie 11, 2008 9:12 am

wydaje sie ze ludzka wyobraxnie nie ma granic... ale czy wy w swojej wyobraxni stwozyliscie cos calkiem odmiennego, co nie kojazy sie z niczym "ziemskim" lub czyms co juz dawniej powstalo... czlowiek musial miec jakis impul do tego by wymyslec cos w rodzaju tych elfow, czarodziejow, smokow..... ja osobiscie uwazam ze to jest nieprawdopodobne zeby takie istoty biegaly sobie po swiecie.... mnie badziej interesi skat takie historie sie wziely na swiecie.... co sprowokowalo luudzi do opowiadania tych historyjek...
wedlug mnie to moglobyc cos w tym stylu: jakas znachorka mieszkajaca w samotni w jakims lesie wyleczyla ziolami jakiegos ludzia z choroby, ktora ludzie w tamtym czasie uwazali za smiertelna... ludzie pomysleli ze to cud, a te babke nazwali czarownica i uznali ze ma kontakty z zaswiatami a nawet z diablem, bo uleczyla te chorobe... i tak sie wziely opowiadania o zlej czarownicy ktora zadaje sie z diablem...
szczerze mowiac fajne jest takie gdybanie jak cos sie stalo, dlaczego.... :mrgreen:
aleXa-ALExandra

ODPOWIEDZ