Moja opiinia

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Mortuś

Moja opiinia

Post autor: Mortuś » sob cze 02, 2007 6:53 am

Z tego co zauwazylem, na forum brak nowych ciekawych tematow ;)
Możnaby zrobić konkurs, na najciekawszy temat, nagrodą byłaby powiedzmy zmiana koloru nicka, to chyba nasz admin może zrobić... Tematów by przybywało, oczywiście zgłaszanoby je w jakimś osobnym dziale na forum dotyczacym tych spraw, a naszym Jury byłaby administracja z moderacją :] Nie wiem cyzp omysł dobry ale jak dałem nowy temat tak wiele osób się zaczeło udzielać i myślę że to by było dobrą diagnozą dla forum. Taki duży zastrzyk energi, jeśli ciągle widnieją stare tematy to nikomu się nie chce w nich pisać skoro już dano jedną odpowiedź, nie wiem może się myle :-> ale warto by spróbować.

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » sob cze 02, 2007 1:55 pm

Nom niegłupi pomysł ;]

Darka93

Post autor: Darka93 » sob cze 02, 2007 9:06 pm

No fajnie by bylo:-D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz cze 03, 2007 9:38 am

Nie wiem, czy admin zgodzi się na kolorowanie forum, co najwyżej możnaby dodać rangę i zamiast standardowego % (30%) etc. możnaby wprowadzić coś innego (jakiś vip czy coś); jednak jaką miarą miałaby być mierzona ciekawość? Wg mnie najpopularniejszy temat (przy czym nie jakiś spamerski z cyklu co teraz robisz, albo co lubisz, tylko merytoryczny), moglby wygrac.

Możecie zaczynać, jak pojawi się najciekawszy, to nagrodzimy :mrgreen:

ODPOWIEDZ