Galerie internetowe

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Galerie internetowe

Post autor: Paul » pt mar 30, 2007 6:50 pm

Szukam właśnie jakiejś galerii, by móc tam zamieszczać zrobione przez siebie zdjęcia. Jaką mi doradzicie?
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt kwie 03, 2007 8:36 pm

Ale chcesz zamieszczać swoje swoje zdjęcia (jak na fotce.pl), czy ogólnie zdjęcia zrobione przez Ciebie, niekoniecznie z Tobą w roli głównej? Interesuje Cie galeria prywatna czy taka aby każdy internauta mógł przejrzeć Twoje prace (i pobrać)? W ostatnim przypadku wg mnie najlepszym wynalazkiem jest deviantart.

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » śr kwie 04, 2007 5:07 pm

ja korzystam z www.fotosik.pl/
miejsce na zdjęcia, albumy. nic szczególnego raczej. ale sprawuje się ok.
Life hurts...

ghost1511

Post autor: ghost1511 » śr kwie 04, 2007 7:48 pm

Ja polecam zrobic wlasna strone :-D wtedy masz pewnosc ze wszystko bedzie tak jak chcesz zeby wygladalo :-D

shoah

Post autor: shoah » śr kwie 04, 2007 8:04 pm

no własnie. własna strona, nikt Ci niczzego nie zabroni ;] albo coś takiego jak myspace hehee

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » wt kwie 10, 2007 7:46 am

No tak, wlasna strona ma wiele plusów, ale ma też sporo minusów, co innego umieszczać swoje prace na obleganym portalu, gdzie każdy może zerknąć, skomentować, doradzić, a co innego na prywatnej stronie, kiepsko wypozycjonowanej, na którą w ogole trudno trafić; chyba że o to chodzi autorowi.

shoah

Post autor: shoah » sob kwie 14, 2007 5:47 am

xTrollx pisze:co innego umieszczać swoje prace na obleganym portalu, gdzie każdy może zerknąć, skomentować, doradzić, a co innego na prywatnej stronie, kiepsko wypozycjonowanej, na którą w ogole trudno trafić;
ale wiesz... nie zawsze tak jest jeszcze. może bardzo mało osób na tym portalu tylko ciebie znaleźć, a reszta po prostu nie, a strona to jak się umie, to można dobrze rozreklamowac. t w sumie tez zależy od właściciela ;P

Zablokowany