Grafika na medal....

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.
Kristos

Grafika na medal....

Post autor: Kristos » śr maja 17, 2006 2:17 pm

Zakładam ten, pierwszy temat w dziale Software aby spytać was jaki jest najlepszy program do robienia grafiki. Chodzi mi tu głównie o logo, przyciski, tło do strony itp. Zaczynam tworzyć własną stronę więc sam Paint okaże się raczej zbędny ;-) ;-) .

MeTeo

Post autor: MeTeo » śr maja 17, 2006 2:33 pm

photoshop :) ja mam wersje cs2 ;) sa trialowe wersje ;) slyszalem ze tez dobry jest gimp... ale go nie uzywalem nigdy ;)

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr maja 17, 2006 6:06 pm

tak, gimp jest o tyle dobry, że jest na licencji GPL (darmowej), dalej wspomniany adobe photoshop, zresztą cały pakiet polecam, podobnie Macromedia (dokładniej Flash - do animacji i grafy na strone wraz z elementami Fireworksa i to wszystko najlepiej wrzucic na strone w dreamwaver'ze, ale we flashu tez idzie), oczywiscie minusy - wysoka cena oryginalnych pakietów, ale w internecie są też w pełni funkcjonalne dema.
Jedziemy dalej, COREL Draw do grafy, paint shop pro; i masssa programów jakie tylko znajdziesz wszystkie na lic. GPL/GNU na http://sourceforge.net/ pozdrawiam

MeTeo

Post autor: MeTeo » czw maja 18, 2006 9:32 am

zalezy jakiego sie ma kompa... mi tez photoshop nie zacina zbytnio... ale to wkoncu najlepszy program ;)

Andrzej321

Post autor: Andrzej321 » czw sty 25, 2007 8:11 pm

photoshop jest dobry ale lepszy jest cineme 4d tylko ze drogi
Ostatnio zmieniony czw sty 25, 2007 9:40 pm przez Andrzej321, łącznie zmieniany 1 raz.

skowron15

Post autor: skowron15 » czw lut 01, 2007 5:37 pm

Adobe Photoshop CS 2 jest najlepszym(mówie według mojego doświadczenia) programem do robienia grafiki.Efekty są świetne na www.adobe.com można ściągnąć 30-dniową wersje.

Skowron
Ostatnio zmieniony czw lut 01, 2007 5:40 pm przez skowron15, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ