Ach te problemy

Dział ukryty przeznaczony tylko dla moderatorów i administratorów. Tu omawiamy sprawy związane z sprawami organizacyjnymi: ściąganie banów, poprawki do regulaminu itp.
Awatar użytkownika
misanthropiac
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1026
Rejestracja: pn lip 03, 2006 11:49 am
Lokalizacja: Poznań

Ach te problemy

Post autor: misanthropiac » śr gru 13, 2006 12:50 pm

Zuważyłem, że mnogo tematów w "trudnościach życiowych" i "miłości..."ma tematy niezgodne z regulaminem. "Mam problem", "odczuwam pewien dyskomfort" itp., jak to się ma do I.23? Przypomnijmy:
Użytkownik powinien zatytułować temat, tak aby potencjalni zainteresowani nim, wiedzieli jaka treść może się w nim znajdować.
Zabrania się więc pisania tematów np. POMOCY, MAM PROBLEM itp., tematy o tej treści będą usuwane.
Se dumam, że można umieścić np. przyklejony temat o tytule "przeczytaj przed założeniem tematu" lub coś takiego. Przejawy olania rzeczy - karać!

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr gru 13, 2006 1:19 pm

Owszem, dobry pomysł z tym przyklejonym, najlepiej gdyby jeszcze miał czerwony mrygający kolor; albo zrobić popupa z nakazem czytania regulaminu :P Bo takich tematów podczas "bezkrólewia" (braku moderatorów) namnożyło się nielitościwie.

Chociaż łatwiej zrobić ogłoszenie, tak jak jest teraz z ewolucją narkozy; żeby KAŻDY przed napisaniem posta przeczytał regulamin (i później nie będzie żadnych obiekcji, że nie wiedzieli itp.) A póki co jeśli temat jest z cyklu "mam problem" i nic ciekawego w nim nie ma to ja bym usuwał.

A jak już jesteśmy przy regulaminie, przydałoby się zaznaczyć, że w klatce panują inne zasady, określone w oddzielnym regulaminie i do działu klatka dodać ów oddzielny regulamin. Co wy na to?

ODPOWIEDZ