Nowe działy

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Narmer

Post autor: Narmer » pn mar 20, 2006 12:09 pm

Jak dla mnie to tych działów jest zdecydowanie za dużo.

ozeh

Post autor: ozeh » pn mar 20, 2006 12:19 pm

zalezy jaka jest ogolna wizja forum. musimy poczekac na wiecej ludzi zeby cos zmienic. niech lud wybierze co chce widziec na forum, w jakich dzialach sie wypowiadac.

ja osobiscie wywalilbym ten dzial Biznes. raczej nikomu sie nie przyda. sadzac po liczbie postow w tej chwili to pozniej tez nikt sie nie bedzie w nim wypowiadal.

mozesz np dodac dzial o P2P. bedziemy tam pomagac przy problemach z konfiguracja programow itp.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » pn mar 20, 2006 5:29 pm

Techson zaproponował dział hosting.
Czy masz na mysli forum w stylu:
http://parkowaniedomen.pl
http://www.forum.polskihosting.pl
http://www.webplaneta.pl

Pomysł powstania działu mi się podoba. Jeśli chcecie aby taki dział powstał - może ktoś zaproponuje swoją wizje nowego działu wraz z podziałem na poddziały?

ozeh

Post autor: ozeh » pn mar 20, 2006 8:13 pm

muzyka i rozrywka najpiej zrobic jako 2 dzialy ale z subforami
biznes :arrow: out :lol:

Narmer

Post autor: Narmer » wt mar 21, 2006 3:46 pm

Jak dla mnie to tych działów jest zdecydowanie za dużo. Człowiek się gubi przeglądając to, albo jak coś chce napisać to się zastanawia, gdzie lepiej.

Organizacja - Przedstaw się – nie potrzebne, a jeżeli ma zostać to nie powinno się liczyć z tego działu postów (jeśli to ma jakieś znaczenie), bo jak dla mnie trochę bez sensu jest w każdym temacie pisać „no cze zapraszam do pisania”.
Styl życia – zrobić z tego jeden dział, może z 2-3 subforami, jak dla mnie całkowicie jest zbędne dzielenie go np. Nurtujące pytania i Trudności życiowe albo Psychologia i Filozofia.
Muzyka – także wywalić parę działów. Najlepiej zostawić jeden.
Rozrywka – za dużo działów. Nie potrzebne np. Sms-y, Czas wolny (bo przecież cała nasza rozrywka to jest ten czas wolny). Dodać TV i Kino razem.
Webdeveloping – wywalić i zrobić taki dział w Technologia.
Biznes – wywalić wszystkie pod działy i zrobić tylko jeden dział Biznes.
Motoryzacja – myślę, że nie potrzebne działy to Bezpieczeństwo na drodze, kodesk drogowy (błąd w nazwie – powinno być kodeks?) oraz Prawo jazdy.
Nauka, edukacja – wywalić Pomoc w zadaniach.
Kupię, sprzedam, zamienię – zamiast tego zrobić dział Giełda z podziałem na Sprzedam, Kupię i Inne.

To jest tylko moja sugestia. Na pewno jakbym więcej posiedział przy tym jeszcze bardziej bym to skrócił, ale to już nie moja rola.

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » śr mar 22, 2006 4:31 pm

Dział biznes został całokowice usunięty.
Proponujecie dział hosting. Ok. Spróbujemy.
Ma ktoś może jakąś wizje tego działu?
Mile widziane gotowe propozycje.

MeTeo

Post autor: MeTeo » ndz maja 14, 2006 7:41 pm

nie chce czegos narzucac ale w phpBB modified by przemo mozna robic tzw drzewko ;) kategoria zwinieta :) dla przedstawienia graficznie podaje Link . CHodzi mi o cos takiego jak tam na forum "Sacred i Sacred Plus" moze by dac do tego jakas sonde?? :) to tak ode mnie ;)
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez MeTeo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz maja 14, 2006 7:52 pm

Drzewko to jest, naciśnij na ogłoszenie i się zwinie ;]
A Tobie chyba chodzi o takie cudo, żeby na jednym forum byla masa innych for czy subfor (żeby powstały foldery). Można to ustawić w zarządzaniu forum, ale to będzie zmiana globalna - dla wszystkich. Póki co tak jest przejrzyściej. To tyle z mojej bezstronnej strony :P ot opinia ;]

MeTeo

Post autor: MeTeo » ndz maja 14, 2006 7:57 pm

przejrzysciej jak przejrzysciej ;) wlasnie subfora ;) dzieki za przypomnienie w fora phpBB sie troche nie bawilem teraz siedze w php-fusion i zapominam ;) przrzyscie bo widac na wierzchu ale zeby znalesc interesujacy dzial trzeba sie ostro nameczyc :(

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz maja 14, 2006 8:11 pm

Zdaje mi się, że to wina mnogości działów :)
Ja tam polityke filozofie religię itp itd wszystkie takie tematy wrzucił do jednego działu coś w nute Rozmowy na Poważnie albo Rozmowy w T(ł)oku i już by było lepiej ;)
Np. Przeglądając Forum rozrywka zdziwiłem się, że muzyki nie ma, jak się okazało, była jako oddzielne forum ;)
Ale nie marudze, w sumie do wszystkiego z czasem można się przyzwyczaić ;]

ODPOWIEDZ