Nowy moderator

Regulamin. Ważne informacje od administratorów, moderatorów - zmiany w funkcjonowaniu forum, zmany ustawień...
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Nowy moderator

Post autor: AdminNarkoza » śr maja 10, 2006 9:58 pm

Witam wszystkich.
W związku z rozwojem forum czyli większej ilości postów co za tym idzie większej kontroli nad forum podjedliśmy decyzję o nadaniu tytułu modaratora jednemu z użytkowników. Nie będzie tajemnicą i zaskoczeniem do kogo trafi przywilej moderatora.
Nowym moderatorem zostaje użytkownik Kasiak.
Gratuluję i proszę o w miarę wywiązywania się z zadań moderatora. Nie chodzi mi o skrupulatne przeglądanie forum bo to byłoby bez sensu ale o utrzymanie forum w miarę przejrzystym.
Pozdrawiam.

Kasiak

Post autor: Kasiak » czw maja 11, 2006 5:47 am

Oh ! Dziękuję! Jestem zaskoczona i przejęta. Jakiż to zaszczyt mnie spotkał. Dziękuję wszystkim, którzy podjeli tą decyzję :mrgreen: Buźki dla was :-D

AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

Post autor: AdminNarkoza » czw maja 11, 2006 7:22 pm

Masz racje Ozi. Mogę się tylko tłumaczyć późną porą pisania postu. :)

ozeh

Post autor: ozeh » czw maja 11, 2006 8:15 pm

wcale mnie nie dziwi ta decyzja. Kasiak jest chyba najbardziej aktywna uzytkowniczka tego forum i nalezy jej sie ten przywilej. wierze ze da rade :mrgreen:

Kasiak

Post autor: Kasiak » pt maja 12, 2006 6:05 am

Dziękuję wszystkim :mrgreen: postaram się wywiązać z moich obowiązków. Tylko jeszcze musze wykąbinować...jak sie przenosi...i będzie extra....Oooo! Jestem genialna :-P ...hhahaha...żarcik. Znalazłam...no to biorę się do demolowania tej pięknej harmonii.

Zablokowany