Terror językowy

Sugestie, pomysły dotyczące forum. Możesz tu umieszczać wasze spostrzeżenia, pomysły, sugestie dotyczące forum - jak sprawić, aby forum było bardziej sprzyjające dla użytkowników, jakie kategorie dodać jakie zmienić...
Kasiak

Post autor: Kasiak » pt sie 11, 2006 9:15 am

Każdy ma znas swoje zdanie, więc najlepszym rozwiązaniem jest zdanie administratora na ten temat. W końcu to on jest założycielem forum i on ustala wyższe prawa.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt sie 11, 2006 9:48 am

Kasiak, jak na razie tylko ty jesteś przeciwna :mrgreen:
Zresztą wspomniany dział erotyczny bardziej demoralizuje młodzież niż niejedna "<font color="red">:-)</font>" ;]

kirke

Post autor: kirke » ndz sie 13, 2006 7:41 am

xTrollx pisze:2. Jak jakaś "<font color="red">:-)</font>" nie popsuje tobie estetyki, to dlaczego "za przeproszeniem"?
bo uważam,że podanie przykładu nie jest odpowiednim argumentem do użycia wulgarnego słowa. 8-)
xTrollx pisze:I to bynajmniej nie był post w dobrym smaku i Kurtki nie występowały od czasu do czasu, cały post to była jedna wielka podwórkowa inwektywa skierowana do ciebie, bez umiaru.
skoro nie był w dobrym smaku to dobrze,że go nie ma.... zresztą ja już pisałam o dobrym smaku i estetyce wypowiedzi. choć obie sprawy to rzecz o osobistych kryteriach oceny
Ostatnio zmieniony ndz sie 13, 2006 7:41 am przez kirke, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz sie 13, 2006 9:11 am

bo uważam,że podanie przykładu nie jest odpowiednim argumentem do użycia wulgarnego słowa.
Nie to żebym się czepiał ale różnica między tym co uważasz a tym co piszesz jest kolosalna ;]

Cougar

Post autor: Cougar » śr sie 16, 2006 7:31 am

Mały przykład na to że to integralna częśc ludzkiego języka:

Znam towarzystwo w którym rezydują głównie ludzie z aobsolutnych wyżyn intelektualnych (miedzy innymi profesorowie wyższych uczelni) I mimo że dyskusja z nimi na wiele tematów skończyła by sie dla mnie oraz 90% uzytkowników tego i innych for, obniżeniem samooceny, to jednak ludzie ci kiedy rozmawiają o przyziemnych tematach i czują się swobodnie to potrafią klnąć nie gorzej niż przysłowiowy szewc a i tematy które można by zaliczyć do podwórkowych nie są im obce.

Mój wniosek jest taki że używanie wulgaryzmów nijak się ma do poziomu intelektualnego osoby (choć wiem że nawet wulgaryzmów można używać bezbmyślnie i głupio co slyszy sie na ulicy cały czas).


Oczywiście nie uważam żeby to było dobre dla forum internetowego i jestem za cenzurą (bez przesady z tą pupą, skrajności zawsze są złe a czasem śmieszne)

To tyle mojego zdania na temat wulgaryzmów :) czasem są poprostu niezbędne aby coś zaakcentować a czasem potrafią być też zabawne. Zależy KTO i JAK ich używa :)

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » śr sie 16, 2006 1:50 pm

Kasiak pisze:Jak widać nie potrzebujesz już moich wyjaśnień, które oczywiście by się tu znalażło, gdyby nie powyższa wypowiedź xTrollx'a ("Za pisanie brzydkich wyrażeń, które mogą kogoś zranić, to nie pierwszy raz, a zwracałam Ci już na to uwagę wielokrotnie "), która jest odpowiedzą na twoje zarzuty bezpodstawnego wstawiana warnów za bzdury. To nie było widzimisię, a zobaczyłam pierwsze brzydkie słowo, miałam zły humor i dałam ostrzeżenie. Poprawiałam kilkakrotnie wypowiedzi Sol'a, zwracałam mu na to uwagę 3krotnie. Za kolejnym razem dostał ostrzeżenie. Dla ciebie to jest nic, dla kogoś obraźliwe.
Sorry, ale nie pamiętam, ale mogłabyś podać te 3 moje wulgarne wypowiedzi? Byłbym wdzięczny. Ja po prostu nie pamiętam. Po otrzymaniu ostrzeżenia napisałem do Ciebie PW. W którym też prosiłem Cię o to samo. No i tak czekam do dnia dzisiejszego.

Rozumiem, że "gówno" mogło kogoś obrazić. Osobiście też uważam to za grubą przesadę, ale dałem sobie spokój. Niepokoi mnie nieco uzasadnienie.

Korzystając z okazji, że jest mowa o terrorze językowym i ogólnie o moderatorach, to jeżeli chcecie się odnieść do czyjeś wypowiedzi i ma to związek z tematem, to piszcie nowego posta, a nie dopisujcie się w postach userów, OK?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw sie 17, 2006 9:29 pm

Sol pisze:Korzystając z okazji, że jest mowa o terrorze językowym i ogólnie o moderatorach, to jeżeli chcecie się odnieść do czyjeś wypowiedzi i ma to związek z tematem, to piszcie nowego posta, a nie dopisujcie się w postach userów, OK?
O co dokładnie chodzi? :roll:

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw sie 17, 2006 10:26 pm

http://www.narkoza.pl/viewtopic.php?p=1 ... ght=#10587
Proszę bardzo i proszę o takie nie dopisywanie się do postów. Jeżeli to jest sprawa techniczna, administracyjna - OK, ale nie coś takiego.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » czw sie 17, 2006 10:48 pm

Nie powiem, racja leży po twej stronie. Z mojej strony masz to jak w banku...

ODPOWIEDZ