Seks grupowy

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
Andzia239
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 10:08 am

Seks grupowy

Post autor: Andzia239 » pt wrz 02, 2011 10:12 am

Cześć, szukam opinii na temat seksu grupowego? Co o tym myślicie? Uważam, że to może być sposób na rozwianie nudy w łóżku, ale czy to nie jest początek końca związku? Zapraszam do lektury: http://sites.google.com/site/753nwes i wypowiedzcie się proszę co myślicie

Awatar użytkownika
Grabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 9:31 am

Re: Seks grupowy

Post autor: Grabi » pt wrz 02, 2011 10:33 am

Ile osób masz na myśli? Czworokąt? Trójkąt czy więcej?
Obrazek

Awatar użytkownika
narkoty
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 16, 2011 1:37 pm

Re: Seks grupowy

Post autor: narkoty » wt wrz 06, 2011 12:16 pm

sama czy z partnerem ?

Awatar użytkownika
zielocz3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob wrz 10, 2011 12:05 pm

Re: Seks grupowy

Post autor: zielocz3k » sob wrz 10, 2011 12:15 pm

daj spokój. jeżeli jest para i oboje tego chcą to się prędzej czy później źle skończy

Awatar użytkownika
Concepcion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 3:35 pm
Kontakt:

Re: Seks grupowy

Post autor: Concepcion » ndz lis 06, 2011 4:15 pm

Czy ja wiem. Jak dla mnie seks to intymny akt między dwoma osobami, które się kochają. Ja bym w życiu nie dała się namówić na seks grupowy, bo to wcale nie jest zabawa.
"-Pomyśl, kocham cie bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte, czy to ci nie wystarcza?
-Wystarcza. i starczy na wieczność."


http://www.formspring.me/introvertido - pytajcie.

Awatar użytkownika
saszazjeb
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 3:07 pm

Re: Seks grupowy raczej cuckold zdrada kontrolowana

Post autor: saszazjeb » wt wrz 15, 2020 3:09 pm

powiem seks grupowy mnie raczej nie interesuje co innego zdrada kontrolowana czyli cuckold. patrzenie jak moja żona bzyka się z innym facetem to moja największa fantazja erotyczna. Niestety żona powiedziała że nigdy na coś takiego się nie zgodzi więc zacząłem poszukiwać innych środków do realizacji swoich fantazji na które żona się zgodzi. Najpierw kupiliśmy wibrator w sex shopie zabawa jest fajna ostatnio posuneliśmy się krok dalej biorę przed zabawą takie tabletki prosent 600 żeby mieć kilka wytrysków podczas stosunku i żeby nie opadał i gdy dochodzę raz na brzuch żony albo biust wyobrażam sobie że to zrobił jakiś inny mężczyzna który tu z nami się zabawia - trzeba mieć wyobraźnie hormony aż buzują wspaniałe doznania, następnie wchodzę ponownie i gdy widzę oblaną wytryskiem jest to dla mnie niesłychanie podniecające. Mamy w planach spróbować jeszcze z lalką dmuchaną facetem i może kiedyś żona zgodzi się z kimś żywym, pracuję nad tym

Awatar użytkownika
cuckold39
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 13, 2021 11:31 am

Re: Seks grupowy

Post autor: cuckold39 » pn wrz 13, 2021 11:34 am

wypróbowałem ten twój sposób z prosent 600 i akcesoriami i działa. Też mnie kręci seks grupowy i klimaty cuckold

ODPOWIEDZ