Jak instalacja LPG jest najlepsza?

Forum dla osób interesujących się samochodami, motocyklami i wszystkim co jest z nimi związane. Możesz tu również zamieścić fotografie.
Awatar użytkownika
Zacs
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 06, 2019 8:09 am

Jak instalacja LPG jest najlepsza?

Post autor: Zacs » ndz maja 12, 2019 1:09 pm

Jaka instalacja LPG jest najlepsza i najmniej awaryjna? Każdy poleca mi co innego, a zależy mi na tym żeby była wytrzymała i długo służyła. Auto Seat Ibiza 1.6.

Awatar użytkownika
Jacoro
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 15, 2019 5:25 pm

Re: Jak instalacja LPG jest najlepsza?

Post autor: Jacoro » śr maja 15, 2019 5:30 pm

Ile auto ma już zrobionego przebiegu? Masz już gazownika? Jeśli nie to od tego bym zaczął. Ogólnie instalacji trochę jest. Sprawdzone są np brc lub zavoli.

Awatar użytkownika
Zacs
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 06, 2019 8:09 am

Re: Jak instalacja LPG jest najlepsza?

Post autor: Zacs » czw maja 16, 2019 9:51 am

Jak na razie przebieg 70 tys km, udokumentowany. Jak na razie nie mam nikogo sprawdzonego bo nigdy gazu nie miałem w aucie i nikt ze znajomych też nie. Dlatego zupełnie się nie orientuje. Jestem z woj. lubleskiego, znasz tam jakiś dobrych gazowników? Byłem u kilku w Lublinie i tylko jeden z nich polecał mi BRC. Model instalacji IV generacja sekwencja 32.

Awatar użytkownika
Jacoro
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 15, 2019 5:25 pm

Re: Jak instalacja LPG jest najlepsza?

Post autor: Jacoro » pt maja 17, 2019 7:36 pm

Przebieg nie jest wielki, jeśli zamierzasz jeździć sporo km to śmiało gazuj. Ile miej więcej rocznie robisz km? Co do gazownika to możesz sobie zobaczyć na stronie np Brc. Kojarzy mi się z Lbna Piekarz.

Awatar użytkownika
Zacs
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: sob kwie 06, 2019 8:09 am

Re: Jak instalacja LPG jest najlepsza?

Post autor: Zacs » ndz maja 19, 2019 1:48 pm

Przebieg nie jest duży bo i auto nie jest stare:) Rocznie robiłem do tej pory tak ok 20 tys km. Byłem u tego gościa jeśli to ten co ma zakład na ul. Łęczyńskiej, to on mi właśnie doradzał BRC, dostałem też wtedy tańszą propozycję Zavoli. Gość był konkretny. Byłem też w Snopkowie gdzie z tego co się orientowałem jest najlepszy gaziarz, ale ceny ma z kosmosu, do tego termin na wrzesień:( Także pewnie zdecyduję się na tego Piekarza.

Awatar użytkownika
Jacoro
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr maja 15, 2019 5:25 pm

Re: Jak instalacja LPG jest najlepsza?

Post autor: Jacoro » pt maja 31, 2019 7:23 pm

Skoro Ci tak doradził to śmiało możesz montować instalację. Zarówno Brc, jak i Zavoli będzie dobre. Ważne aby robić regularny serwis co 15 tys km. Daj znać, jak się umówisz na montaż. Ogólnie instalacje te ludzie chwalą, także bądź spokojny:P

Awatar użytkownika
Natliska
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czw cze 06, 2019 12:02 pm

Re: Jak instalacja LPG jest najlepsza?

Post autor: Natliska » pn wrz 16, 2019 4:22 pm

Do mnie w ogóle instalacja LPG nie przemawia, nie wiem dlaczego..

ODPOWIEDZ