sposób na wypadające włosy!

Dział poświęcony tylko dla kobiet.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
burman69
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 14, 2012 12:51 pm

sposób na wypadające włosy!

Post autor: burman69 » czw sie 16, 2012 6:32 pm

zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Awatar użytkownika
Titanum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 10:13 am

Re: sposób na wypadające włosy!

Post autor: Titanum » pn sie 05, 2013 6:14 pm

Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://vitero.pl/pl/p/Beauty-Formula-90-tabl./161

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: sposób na wypadające włosy!

Post autor: Narciarka » pn sie 19, 2013 12:05 pm

Sposobem na wypadające włosy nie jest ich zagęszczanie - to nie metoda, bo raz że kosztowna ( nie każdego stać), a dwa to objawy złego odżywiania się i braku witamin, oraz minerałów w organizmie. Wystarczy zdrowo i odpowiednio się odżywiać, ewentualnie stosować także odpowiednie odżywki, podcinać włosy przynajmniej raz na dwa miesiące, nie suszyć gorącym strumieniem z suszarki i włosy myć w letniej wodzie, nie wrzątku. Odpowiedni szampon też jest wskazany. Jedynym skutecznym, acz kosztownym sposobem na zagęszczanie włosów jest Klinika dr Szczyta w Warszawie.W TVN pokazują program Sekrety Chirurgii, gdzie właśnie w Klinice dr. Szczyta dokonuje się skutecznych zabiegów zagęszczania włosów.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
kaskazzz
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:01 pm

Re: sposób na wypadające włosy!

Post autor: kaskazzz » pn sie 19, 2013 9:03 pm

bardzo polecam olejek rycynowy. jest na prawdę skuteczny i na włosy i na paznokcie

Awatar użytkownika
Monas34
Początkujący
Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: pn maja 06, 2019 7:26 am

Re: sposób na wypadające włosy!

Post autor: Monas34 » pn cze 17, 2019 7:42 am

Ja polecam picie pokrzywy - świetnie działa na włosy ;)

Awatar użytkownika
Losangeles
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: śr lip 31, 2019 6:28 pm

Re: sposób na wypadające włosy!

Post autor: Losangeles » ndz wrz 08, 2019 7:09 am

Pokrzywa - zgadzam się. Ale lepiej jest kupić np. pokrzywę suszoną niż zwykła herbatę. Moim zdaniem to by było najlepsze.

ODPOWIEDZ