Fotoradary

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
Awatar użytkownika
lokkul
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:15 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Fotoradary

Post autor: lokkul » śr gru 12, 2012 9:48 am

Hm, nie przesadzamy z tymi sprzeciwami? Skoro większość wypadków powdowana jest przez niedostsowanie prędkości na warunków na drodze (no i alkohol) to chyba jednak MUSIMY jeździć wolniej,a fotoradary będą nas do tego zmuszały. Nie jest to może przyjemna sprawa, ale niestety konieczna...

Awatar użytkownika
adasch1
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 21, 2013 11:47 pm

Re: Fotoradary

Post autor: adasch1 » pn sty 21, 2013 11:48 pm

Słyszałem że już są miliony protestów na temat fotoradarów prawda to? Polecam fajną stronkę o rozliczaniu pitów rozliczenie roczne 2013

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Fotoradary

Post autor: rissa » czw sty 31, 2013 9:55 am

Co innego, gdyby fotoradary poprawiały bezpieczeństwo, ale one służą do nabijania mandatów, bo często stoją w miejscach, gdzie ograniczenie prędkości jest nieuzasadnione...
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

Awatar użytkownika
koolas1
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 25, 2013 4:26 pm

Re: Fotoradary

Post autor: koolas1 » pn mar 25, 2013 4:32 pm

Mnie dziwi fakt że nikt się nie oburzył kiedy Rostowski de facto przyznał że te fotoradary to tylko po to żeby nas łupić z kasy

Awatar użytkownika
salomonka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 07, 2012 8:59 pm
Kontakt:

Re: Fotoradary

Post autor: salomonka » czw kwie 11, 2013 11:45 am

Ja nie przekraczam ograniczeń prędkości więc mi te fotoradary nie przeszkadzają ;)

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Fotoradary

Post autor: Narciarka » wt cze 11, 2013 1:38 pm

Sam samochód nie spowoduje wypadku, to jak wszyscy wiemy, wina samych kierowców, którzy jeżdżą jak szaleni, bo zawsze gdzieś im się śpieszy, niejednokrotnie po śmierć. Gdyby każdy przestrzegał przepisów ruchu drogowego,fotoradary nie byłyby wcale potrzebne.A i tak,nie każdego odstraszają od nadmiernej prędkości.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Fotoradary

Post autor: Jack » pt cze 14, 2013 4:40 pm

Kwestia nadmiernej prędkości jest dość dyskusyjna. niestety często bywa jak to wcześniej zostało zauważone:
rissa pisze:Co innego, gdyby fotoradary poprawiały bezpieczeństwo, ale one służą do nabijania mandatów, bo często stoją w miejscach, gdzie ograniczenie prędkości jest nieuzasadnione...
Kierowcy bardzo szybko zauważają (zwłaszcza Ci którzy często pokonują tą samą trasę), że w danym miejscu ograniczenie jest absurdalne i niepotrzebne. Oczywiście przeginać też nie można, ale chyba ważniejszy od bezwzględnego trzymania się dopuszczalnej prędkości jest styl jazdy i ogólna kultura zachowania się na drodze.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

ODPOWIEDZ