Najczęściej stosowane leki

Dział poświęcony tylko dla kobiet.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
koziczek1
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 20, 2013 9:30 am

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: koziczek1 » śr lut 20, 2013 9:33 am

Ja najczęściej używam przeciwbólowych

Awatar użytkownika
lokkul
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:15 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: lokkul » śr lut 20, 2013 11:28 am

Raget pisze:
Menina pisze:Stabliss jest bez recepty, możesz go sobie zamówić przez internet, nie musisz latać po aptekach.
Ale w aptece też go można znaleźć, prawda? Mam wrażenie, że widziałem w aptece.
Możliwe, że jest w aptece, sporo tego typu preparatów jest w aptekach. Ja ogólnie rzadko biorę leki, jak już to jakieś na gardło,na przeziębienie, czasem coś przeciwbólowego.

Awatar użytkownika
Kamson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr maja 30, 2012 2:16 pm

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Kamson » czw lut 21, 2013 10:06 am

Też często biorę tabletki przeciwbólowe, ale mam bóle migrenowe, żołądek też mnie czasami pobolewa, z nerwów, może zamiast Panadolu powinienem brać Stabliss czy Neomag stres? A czy wiecie, czy środki przeciwbólowe są drażniące dla żołądka?
Ideały są nudne.

Awatar użytkownika
bluepearl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 20, 2013 11:09 am

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: bluepearl » sob mar 02, 2013 3:11 pm

Najczęściej rutinoscorbin, polopiryna, nurefoen przeciwbólowo, a z suplementów to uzupełniam witaminki i mikroelementy Falvitem. Coś dla zdrowia i urody ^^

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Narciarka » pn mar 04, 2013 12:30 pm

Jeśli chodzi o witaminy to jak najbardziej, ale i z tymi nie należy przesadzać. Lepiej jadać naturalne witaminy zawarte w żywności. Mówi się, że rutinoscorbin jadamy profilaktycznie, ale czy to faktycznie jest prawdą? Ostatnio dosyć rzadko, ale jednak zażywam tabletki przeciwbólowe, ponieważ dosyć często boli mnie głowa, czasami unikam zażywania czegokolwiek, ale jeśli mnie przyciśnie konieczność,niestety biorę coś na te dolegliwości .Biorę także rutinacea, te witaminy są spoko, także na oczy.:)
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Menina » wt mar 05, 2013 10:21 am

Wiecie, jeśli chodzi o stres sam w sobie to można powalczyć z nim na różne sposoby, dużo ruchu, medytacja czy głupi wyjazd na wieś i nieobcowanie z ludźmi :P często obie te rzeczy robię, najgorzej jest wtedy gdy muszę się uspokoić teraz zaraz już :/ wtedy sobie łykam stabliss albo pije melisę. Każdy ma swój sposób, ważne tylko, żeby brać sprawdzone rzeczy. Zresztą zawsze można zasięgnąć opinii na forach lub zapytać znajomych. W końcu kto dziś nie ma problemów ze stresem ?!

Awatar użytkownika
Kamson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: śr maja 30, 2012 2:16 pm

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Kamson » pt mar 08, 2013 9:58 am

Menina pisze:Wiecie, jeśli chodzi o stres sam w sobie to można powalczyć z nim na różne sposoby, dużo ruchu, medytacja czy głupi wyjazd na wieś i nieobcowanie z ludźmi :P często obie te rzeczy robię, najgorzej jest wtedy gdy muszę się uspokoić teraz zaraz już :/ wtedy sobie łykam stabliss albo pije melisę. Każdy ma swój sposób, ważne tylko, żeby brać sprawdzone rzeczy. Zresztą zawsze można zasięgnąć opinii na forach lub zapytać znajomych. W końcu kto dziś nie ma problemów ze stresem ?!
Zgadzam się w pełni z tym co mówisz. Dodałbym jeszcze, że warto spróbować jeść więcej magnezu, ponieważ jest naturalnym środkiem uspokajającym i pomaga. zresztą na forach jest mnóstwo ciekawych opinii w temacie, łącznie z ceną. Co więcej bardzo mi się podoba sposób na wyjazd na wieś, bardzo fajna sprawa :]
Ideały są nudne.

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Menina » śr mar 13, 2013 9:53 am

Zgadzam się w pełni z tym co mówisz. Dodałbym jeszcze, że warto spróbować jeść więcej magnezu, ponieważ jest naturalnym środkiem uspokajającym i pomaga. zresztą na forach jest mnóstwo ciekawych opinii w temacie, łącznie z ceną. Co więcej bardzo mi się podoba sposób na wyjazd na wieś, bardzo fajna sprawa :]


heh..:) wyjazd na wieś to świetna sprawa, z moich prywatnych sposobów oprócz stabliss-u, jest dobry kawałek grubsona na słuchawkach no i przede wszystkim oderwanie się od świata przy filmach Alomodovara. Te dwie rzeczy również doskonale od stresowują :mrgreen:

Awatar użytkownika
spioch
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob sty 14, 2012 8:24 pm

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: spioch » śr kwie 10, 2013 10:00 am

Od kiedy jestem w ciąży najczęściej biorę prenalen przeziębienie, jestem non stop chora a on ma same naturalne składniki i całe szczęście dobrze smakuje bo syropu z cebuli nie jestem w stanie przełknąć. Przed użyciem wstrząsnąć i już :D

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Mart » pt kwie 12, 2013 8:47 am

Ostatnio jeszcze u mnie do łask w trakcie trwania pierwszego dnia miesiączki wrócił anapran.
A ze względu na nagminny katar nie ruszam się bez eukaliptusowego otrivinu.

ODPOWIEDZ