Najczęściej stosowane leki

Dział poświęcony tylko dla kobiet.
Mężczyźni - zakaz wstępu.
Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Najczęściej stosowane leki

Post autor: Vinona » czw gru 06, 2012 6:58 pm

Ciekawa jestem, jakich leków używacie najczęściej, jakie uważacie za najbardziej skuteczne? Apteki są przeładowane wszelkimi nowościami a jak przychodzi co do czego, to nie wiadomo co wybrać. Jakoś nie bardzo ufam aptekarzom, bo już nie raz wciśnięto mi drogi lek, który okazał się zupełnie nieskuteczny. Co możecie polecić na najczęściej dopadające nas dolegliwości, wszelkiego rodzaju bóle, przeziębienie, itp?

Awatar użytkownika
myszakisza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:08 pm

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: myszakisza » pt gru 07, 2012 10:10 pm

to też zależy na co szukasz leku, bo takiego na wszystko to nie ma, ale na poszczególne dolegliwości to już się znajdzie coś skutecznego i niezbyt drogiego. Ja na szczęście mam znajomą farmaceutkę i nie mam problemu w apetece, zawsze mi doradzi coś dobrego i takiego co nie zrujnuje mojego budżetu:)

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Narciarka » wt gru 11, 2012 9:57 am

Zależy na jaką dolegliwość?. Jeśli to coś poważnego, lepiej skonsultować się ze specjalistą. Samemu się nie leczyć,bo brany lek może odnieść odwrotny skutek od zamierzonego.Najlepiej nie wspomagać się żadnymi lekami. Stosować domowe, sprawdzone metody,które bywają i skuteczne i mniej szkodliwe. ;)
Kocham życie!

Awatar użytkownika
myszakisza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:08 pm

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: myszakisza » wt gru 11, 2012 9:37 pm

znalazłam taką stronkę www.lekroku.pl skoro pytasz o najczęściej stosowane to tam powinnaś znaleźć odpowiedż wraz z opiniami innych ludzi na temat leków:)

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Vinona » śr gru 12, 2012 8:39 am

myszakisza, dzięki za namiary na stronę, widzę, ze tam prowadzi Euphorbium na katar z czym muszę się zgodzić, jedyny skuteczny chyba, jaki znam. Na pewno będę korzystać w razie potrzeby z opinii tam zawartych.

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Mart » śr sty 30, 2013 12:16 pm

Rutinoscorbin, polopiryna, a ostatnio najczęściej wykorzystywany jest espumisan.

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Menina » pn lut 11, 2013 12:19 pm

Na przeziębienia też biorę rutinoscorbin, zwykłą witaminę C, wyciąg z jeżówki, ale też regularnie biorę Stabliss na wszelkiego rodzaju stresy, zdenerwowania i nieradzenie sobie w trudnych sytuacjach. Tabletek na ból głowy nie stosuję, nie miewam takowych zbyt często.

Awatar użytkownika
kirissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Hel

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: kirissa » wt lut 12, 2013 11:56 am

Ja na stres piłam do tej pory melisę, ale chyba ilość tych stresów jest już tak duża, że sama melisa nie wystarcza, Stabliss jest na receptę, czy nie? Muszę się zaopatrzyć w coś, co przywróci mi kontrolę nad nerwami. Głowa też mnie coraz częściej boli, ale staram się jak najczęściej obywać się bez przeciwbólowych tabletek.
And then she'd say:
"It's ok, I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry"
Supergirl, Reamonn

Awatar użytkownika
Menina
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: pt cze 22, 2012 8:37 am

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Menina » pt lut 15, 2013 2:06 pm

Stabliss jest bez recepty, możesz go sobie zamówić przez internet, nie musisz latać po aptekach.

Awatar użytkownika
Raget
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 08, 2012 2:47 pm

Re: Najczęściej stosowane leki

Post autor: Raget » pn lut 18, 2013 11:08 am

Menina pisze:Stabliss jest bez recepty, możesz go sobie zamówić przez internet, nie musisz latać po aptekach.
Ale w aptece też go można znaleźć, prawda? Mam wrażenie, że widziałem w aptece.
"Moim ulubionym napojem jest wino należące do kogoś innego". Diogenes

ODPOWIEDZ