Akcja charytatywna na facebooku

Jeżeli interesujesz się zwierzętami, lubisz o nich rozmawiać to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Tesla
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob gru 20, 2008 3:52 pm

Akcja charytatywna na facebooku

Post autor: Tesla » śr cze 16, 2010 7:11 pm

Słyszeliście o akcji Heyah prowadzonej na facebooku? :) utworzyli stronę marki i za każdą osobę, która stronę "polubi" Heyah płaci 1 zł na cele charytatywne na schroniska dla zwierzaków. Zebrało się już ponad 33 tyś osób. Sama się dorzuciłam :)

Awatar użytkownika
Asma
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 13, 2010 8:26 pm

Post autor: Asma » wt lip 13, 2010 8:29 pm

Właśnie odkryłam tą akcję na facebooka. Kliknęłam i poinformowałam znajomych. Uzbierało się już ponad 45 tyś. osób i mam nadzieję, że uda się uzbierać te planowane 100 tyś. Oby było jak najwięcej takich akcji.

Awatar użytkownika
Tesla
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob gru 20, 2008 3:52 pm

Post autor: Tesla » wt lip 13, 2010 9:56 pm

Też pozapraszałam znajomych.
No właśnie, doczytałam niedawno dopiero, że akcja nie ma czasowego deadline'u tylko ma podwzięty cel uzbierania 100 tyś złotych. Myślę, że jest to jak najbardziej realne przedsięwzięcie, chociaż jeszcze idzie dość mozolnie to wszystko :)

Awatar użytkownika
Asma
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 13, 2010 8:26 pm

Post autor: Asma » czw lip 15, 2010 4:10 pm

Teraz powinno ruszyć, to jak efekt domina, im więcej ludzie jest fanem tym też więcej o tym wie, bo informacja pojawia się na wallu każdego,kto do niej przyłączy. Szansa więc jest.

Awatar użytkownika
Tesla
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: sob gru 20, 2008 3:52 pm

Post autor: Tesla » pt lip 23, 2010 3:40 pm

I to spora :) pytanie tylko kiedy próg zostanie osiągnięty i firma będzie mogła przerzucić pieniądze schronisku. W ogóle wybrali schronisko w Bydgoszczy z tego co czytałam - widziałam je i naprawdę ta aksa tam się przyda, wierz mi. Za takie pieniądze można naprawdę wiele tam zrobić, z remontem włącznie.

Awatar użytkownika
Lucek
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 20, 2011 9:38 am

Re: Akcja charytatywna na facebooku

Post autor: Lucek » sob sie 20, 2011 10:57 am

Jeżeli te pieniądze mają być spożytkowane na taki cel jak najbardziej jestem za takimi akcjami i sam się dołącze.
Świetny pomysł.









driftujmy.pl

Awatar użytkownika
lolekk1
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 23, 2013 9:47 pm

Re: Akcja charytatywna na facebooku

Post autor: lolekk1 » śr sty 23, 2013 9:49 pm

NIestety nie wydaje mi się żeby takie akcje coś dały ale na pewno wesprę :)

ODPOWIEDZ