Prezent świąteczny dla Mamy

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Jakubowski
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 2:05 pm

Prezent świąteczny dla Mamy

Post autor: Jakubowski » pt gru 14, 2012 5:52 pm

Witam serdecznie. Może zacznę od tego, że przez długi czas nie wiedziałem co podarować Mamie i stawiałem na rzeczy użyteczne i praktyczne z punktu widzenia domowników (kupiłem raz gofrownicę, innym razem ekspres do kawy). Bynajmniej nie z wygody - po prostu, po ludzku nie wiedziałem na co innego się zdecydować. Inna sprawa, że zostawiam wszystko na ostatnią chwilę i później nie ma już czasu na zastanawianie... W tym roku chciałbym żeby było inaczej. Postanowiłem kupić jakiś kosmetyk bo wiem, że je lubi. Podejrzałem kiedyś w łazience, że Mama używa głównie kosmetyków o nazwie Pat & Rub. Ma dwa balsamy do ciała, krem do twarzy, jakiś peeling i coś tam jeszcze do rąk. Co mógłbym jeszcze dokupić żeby było takie neutralne? Myślałem o czymś z tej serii domowe spa. Tylko proszę doradźcie co bo się kompletnie nie znam (jestem facetem) i czy to w ogóle to dobry pomysł?

Awatar użytkownika
kirissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Hel

Re: Prezent świąteczny dla Mamy

Post autor: kirissa » pn gru 17, 2012 11:13 am

Fajny pomysł :) Może kup jakąs książkę do poczytania w zimowe wieczory?
And then she'd say:
"It's ok, I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry"
Supergirl, Reamonn

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Re: Prezent świąteczny dla Mamy

Post autor: Mart » pn gru 17, 2012 2:45 pm

Nie wiem w jakim wieku masz Mamé, u mnie zazwyczaj konczy sie na ulubionej perfumie i dodatku. Teraz kupilam krem z oriflame jest z kolagenem czyli przeciwzmarszczkowy-doradzaly mi go kolezanki w pracy ( te starsze ;) ), Marka zmienila sie bardzo na plus, no i po rekomendacjach kolezanek wierze ze dokonalam dobrego wyboru :)

ODPOWIEDZ