Podrażnienia po regulacji brwi

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: kfiatek » śr lis 14, 2012 10:00 pm

Zawsze po regulowaniu brwi mam podrażnioną i czerwoną skórę, do tego się łuszczy. Smarowałam to kremem nawilżającym, ale problem jest coraz większy, muszę to potem tuszować podkładem co dodatkowo wzmacnia podrażnienie. Macie może taki problem? jak to zwalczyć szybko i bezboleśnie? nie mogę nigdzie znaleźć żadnej maści na taki problem :/

Awatar użytkownika
nerkowiec
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 14, 2012 10:47 pm

Re: Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: nerkowiec » śr lis 14, 2012 10:48 pm

ja zaraz po wyregulowaniu brwi przykladam kostkami lodu przez sciereczke ;) bo zdarzalo mi sie, ze mialam lekko opuchniete i czerwone, wpadlam wlasnie na ten lod i od tamtej pory zawsze profilaktycznie tym lodem przykladam na kilka minut. I dziala ;) spróbuj !

Awatar użytkownika
czarnainka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 18, 2011 7:45 pm

Re: Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: czarnainka » czw lis 15, 2012 10:15 am

Mam podobny problem i kostki lodu nie zawsze pomagają. Z łuszczeniem skóry też nie mogę sobie poradzić, smaruje kremem nawilżającym ale pomaga tylko na chwilę :(

Awatar użytkownika
myszakisza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:08 pm

Re: Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: myszakisza » czw lis 15, 2012 3:58 pm

proponuję sudocrem, idealny na wszytskie podrażnienia po goleniu, sama używam, ale na podrażnienia po goleniu pach i sfer bikini. Myśle, że tak samo pozytywnie zadziała w okolicach brwi:)

Awatar użytkownika
nerkowiec
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 14, 2012 10:47 pm

Re: Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: nerkowiec » czw lis 15, 2012 11:19 pm

naprawde uzywasz jakiegos kremu odrazu po goleniu ? ja bym sie bala, ze bedzie jeszcze gorzej, ze mnie uczuli bo mam swiezo powyrywane. Ale naprade pomaga ? ile kosztuje ?

Awatar użytkownika
NiktDobry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 17, 2012 11:55 am

Re: Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: NiktDobry » pt lis 16, 2012 8:02 am

A kiedy chcesz używać coś jak nie po goleniu? Sudocrem jest to krem przede wszystkim dla dzieci więc jest małe prawdopodobieństwo by Ciebie uczulił. Ceny jak to ceny, co apteka/sklep to pewnie inna cena.
W cefarm24.pl masz 30,60 za 250g, w rossnet.pl (siec rossmana) za 125g płacisz 21,99.
Orientalny eksport chiny oraz oeirntalna - dla biznesmenów i smakoszy :)

Awatar użytkownika
nerkowiec
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: śr lis 14, 2012 10:47 pm

Re: Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: nerkowiec » pt lis 16, 2012 10:59 pm

skoro tak mowicie, to moze sprobuje ;) tym bardziej, ze nie drogi wiec sie skusze w razie czego :)

Awatar użytkownika
Astrid13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:34 pm
Kontakt:

Re: Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: Astrid13 » ndz lis 25, 2012 4:13 pm

kostka lodu przez ściereczkę, a potem krem nawiilżający. Moze spróbuj przed regulacją zrobić sobie peeling tych okolic?
Obrazek

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Podrażnienia po regulacji brwi

Post autor: Vinona » pn lis 26, 2012 11:20 am

NiktDobry pisze:A kiedy chcesz używać coś jak nie po goleniu? Sudocrem jest to krem przede wszystkim dla dzieci więc jest małe prawdopodobieństwo by Ciebie uczulił. Ceny jak to ceny, co apteka/sklep to pewnie inna cena.
W cefarm24.pl masz 30,60 za 250g, w rossnet.pl (siec rossmana) za 125g płacisz 21,99.
Dokładnie, najlepiej nałożyć od razu po depilacji/goleniu, żeby zapobiec ewentualnym podrażnieniom. Też stosuję sudocrem na tego typu podrażnienia i nie mam po nim żadnych reakcji skórnych, bo to krem hipoalergiczny, bardzo delikatny.
Polecam lekturę na temat jego właściwości i zastosowań: http://www.facebook.com/maluszkowo.net

ODPOWIEDZ