Wasze ulubione marki modowe

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Jo-lanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 6:52 am

Wasze ulubione marki modowe

Post autor: Jo-lanta » pn sty 03, 2011 4:52 pm

Jakie sklepy najczęściej odwiedzacie i dlaczego? Podzielcie się dobrymi i złymi rekomendacjami. Jakie sklepy warto odwiedzać a jakie omijać szerokim łukiem i dlaczego?
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.

Awatar użytkownika
sushime
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 07, 2011 8:08 pm
Lokalizacja: z życia :3
Kontakt:

Post autor: sushime » sob sty 08, 2011 11:24 am

około 90 % mojej szafy jest pochłonięta metkami "H&M" <3 kocham ten sklep, zawsze znajdę tam nie mało ciuszków i akcesorii, natomiast strasznie nie lubię "PUMA", jakieś takie przeterminowane ;| Puma, odpada. H&M wymiata xD
Ostatnio zmieniony sob sty 08, 2011 11:24 am przez sushime, łącznie zmieniany 1 raz.
PEACE & LOVE

Awatar użytkownika
goska
Bywalec
Bywalec
Posty: 81
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:36 pm
Lokalizacja: Kielce

Post autor: goska » ndz sty 09, 2011 11:21 am

Również lubię h&m ale nieststy nie mam go w swoim mieście. dopiero do maju jest otwarcie nowej galerii. Jak tylko jestem w Lublinie u rodziny to wpadam do nich.
Generalnie lubię zaglądać jak czegoś poszukuję do salonów Big Star, orsay i reserwed.

Awatar użytkownika
Jo-lanta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 6:52 am

Post autor: Jo-lanta » śr sty 19, 2011 7:37 pm

goska pisze:Również lubię h&m ale nieststy nie mam go w swoim mieście. dopiero do maju jest otwarcie nowej galerii. Jak tylko jestem w Lublinie u rodziny to wpadam do nich.
Generalnie lubię zaglądać jak czegoś poszukuję do salonów Big Star, orsay i reserwed.
u mnie w kwietniu otwierają :-P
Mów szeptem, jeśli mówisz o miłości.

Awatar użytkownika
dirtydancer
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: pt mar 11, 2011 3:55 pm

Post autor: dirtydancer » pt mar 11, 2011 3:59 pm

Uwielbiam zakupy w Internecie , najczęściej kupuję biżuterię. Znalazłam już swój zaufany sklep "Niebieski-koralik" - to on czyni wszystko z miłości do piękna. Tam kupuję wszystkie koraliki, o których marzę. Asortyment stale się powiększa, ostatnio o koraliki z kamieniami półszlachetnymi (największy wybór na rynku) oraz koralikami szklanymi, świecącymi i srebrnymi dla dzieci.

Awatar użytkownika
logika
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: czw paź 06, 2011 11:08 am

Re: Wasze ulubione marki modowe

Post autor: logika » czw paź 06, 2011 11:15 am

Moje stylizacje są częściowo wzorowane na gwiazdach i aktorach z www.prawdziwaprawda.pl :-) Można tam znaleźć naprawdę niezłe kreacje na co dzień i od wielkiego wyjścia

Awatar użytkownika
Titanum
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz kwie 07, 2013 10:13 am

Re: Wasze ulubione marki modowe

Post autor: Titanum » wt lip 02, 2013 3:30 pm

Ja też kupuję ciuchy w wielu sklepach, jednak mam swój ulubiony - http://superstar-originals.pl/ Tam kupuję bluzy i koszulki adidasa. Nie lubię przepłacać, a u nich mogę sobie zamówić koszulkę parę dych tańszą niż w sklepie producenta. Ciuszki są 100 % oryginalne, przesyłka jest za free, dla mnie super.

Awatar użytkownika
LipStick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: śr lip 17, 2013 1:33 pm

Re: Wasze ulubione marki modowe

Post autor: LipStick » ndz lip 21, 2013 2:04 pm

Ja też lubię h&m, choć ostatnio najczęściej kupuję przez net w asos.com - na wyprzedażach ceny są rozsądne, modele inne od tego co nosi większość miasta no i nie ma problemów ze zwrotami :)

ODPOWIEDZ