Szkoła wizażu,stylizacji

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: Arabica » pt wrz 16, 2011 12:45 pm

Mam pytanko,czy któraś z Was moze chodziła do takiej szkoły? Jesli tak do do jakiej? Mam ogromna ochote pojsc gdzies,gdzie bede mogła potem zostac stylistką.W sumie od dawna interesuje sie modą,wiec nic nie szkodzi,zeby własnei móc to wykorzystac troszkę bardziej profesjonalnie.

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: Arabica » pn paź 10, 2011 10:41 am

Szkoda ze nikt nie interesuje sie stylizacja.Znalazałam juz w stolicy taka szkołe,Studium Dziewulskich,ale chyba za pozno sie obudziłam ,bo niestety na niektórych kierunkach nie mieli juz wolnych miejsc ;( Szkoła cieszy sie mega popularnoscia.

Awatar użytkownika
Mart
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 12:17 pm

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: Mart » wt lis 08, 2011 11:27 am

Ale masz na myśli paroletnią szkołę czy może jakieś kursy szkolenia na temat makijażu ? stylizacji ? przedłużania rzęs-włosów? fryzury ?

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: Arabica » śr lut 08, 2012 5:51 pm

Konkretnie chodzi mi o wskazaną przeze mnie szkołę- Studium Dziewulskich.
Mozesz przeczytać sobie więcej informacji na temat szkoły na ich stronie www.

Awatar użytkownika
burman69
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 14, 2012 12:51 pm

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: burman69 » pn maja 28, 2012 11:33 am

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i nie chirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy Beauty-for-You, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. .Może spróbujesz tego? Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy (50 pasemek włosów słowiańskich, cążki do zaciskania ringów, szydełko z zapadką). Można u nich dostać potem rabat na włosy i to aż 40%, wtedy mam spory zysk dla mnie! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for you. Na pewno dostanę rabat:) Nie będę już więcej pisać. Zajrzyj sobie na ich stronkę beauty-for-you. Pozdr !

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: Arabica » sob cze 16, 2012 6:52 pm

A ja jednak postawiłabym mimo wszystko na Studium Dziewulskich, poniewaz to jest jednak szkoła z prestiżem wiec miec dyplom ukończenia jej jest na pewno bardzo pomocne w znalezieniu pracy.

Awatar użytkownika
burman69
Świeżak
Świeżak
Posty: 9
Rejestracja: pn maja 14, 2012 12:51 pm

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: burman69 » czw sie 16, 2012 6:31 pm

Ja teraz zarabiam jako fryzjerka, ale specjalizuję się głównie w przedłużaniu włosów. Szkolenia zrobiłam w Beauty for You. Trwało szybko, wszystko dobrze wytłumaczone i na brak klientek teraz nie narzekam :) Właściwie zwróciło mi się już po 2gim zabiegu! Jako jedyna firma prowadzą szkolenia z 17 metod przedłużania, zagęszczania i nie chirurgicznego uzupełniania włosów. Osobom, które odbyły kurs przedłużania włosów przysługuje wysoki rabat na włosy Beauty-for-You, a co za tym idzie można później w atrakcyjny sposób oferować swoje usługi w kosztach naprawdę interesujących, stąd mam właśnie dużo klientek. .Może spróbujesz tego? Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz dyplom w języku polskim i angielskim oraz zestaw startowy (50 pasemek włosów słowiańskich, cążki do zaciskania ringów, szydełko z zapadką). Można u nich dostać potem rabat na włosy i to aż 40%, wtedy mam spory zysk dla mnie! No i na początku byłam po kursie zdezorientowana, nie wiedziałam co dalej, ale dobre jest to że oni pomagają Ci, służą radą, uczą też jak zdobyć klientów! Teraz zastanawiam się nad odbyciem kursu na instruktorkę, oczywiście również w Beauty for you. Na pewno dostanę rabat:) Nie będę już więcej pisać. Zajrzyj sobie na ich stronkę beauty-for-you. Pozdr !

Awatar użytkownika
Arabica
Gaduła
Gaduła
Posty: 180
Rejestracja: wt sty 23, 2007 1:06 pm

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: Arabica » śr wrz 19, 2012 3:59 pm

Nie wiem czy widzieliscie te zdjęcia https://www.facebook.com/home.php#!/Mie ... iewulskich
przyznam ze robia duże wrazenie.

Awatar użytkownika
NiktDobry
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 17, 2012 11:55 am

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: NiktDobry » czw wrz 20, 2012 8:03 am

Tak, szczególnie te żywcem wyjęte z horrorów :]
Orientalny eksport chiny oraz oeirntalna - dla biznesmenów i smakoszy :)

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Szkoła wizażu,stylizacji

Post autor: rissa » czw paź 04, 2012 1:05 pm

Hm, ciekawe, czy rzeczywiście po tych szkołach ma się zajęcie...
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

ODPOWIEDZ