środki czystości dla hipoalergików

Sposoby zajmowania się sobą, nowe trendy w modzie i styl ubierania się. Kolczyki, tatuaże, paznokcie...
Awatar użytkownika
Jakubowski
Świeżak
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 2:05 pm

środki czystości dla hipoalergików

Post autor: Jakubowski » wt lip 09, 2013 3:40 pm

Moja babcia miała bardzo delikatną skórę. Często podkreślała, że najlepszy dla alergików do mycia i prania jest Biały Jeleń. Kiedyś kupowali szarą lub białą kostkę tego mydła. Ponieważ ciężko czasem było dostać płatki mydlane to tarli na tarce do jarzyn mydło na drobne części i wrzucali do Frani, albo dodawali do kociołka w którym gotowała się bielizna. Podobno w blokach w pralniach były takie specjalne kotły do gotowania i krochmalenia bielizny i suszarnie z dużą ilością kaloryferów. Przypomniało mi sie o tym, gdy przeglądałem ofertę jednego ze sklepów internetowych. Już nie tylko mydło czy płatki produkuje Biały Jeleń. Dzisiejsza ich oferta zawiera płyny do kąpieli, do higieny intymnej, do mycia naczyń, szampony, proszki do prania, cała seria Biały Jeleń to produkty hipoalergicznie i dermatologicznie obojętne. Mają nawet hipoalergiczne zestawy na prezent dla mężczyzn. Babcia by się cieszyła, że ulubiona przez nią firma przetrwała ciężkie czasy komercji i niszczenia wszystkiego co było. Nawet widać że się rozwijają.

ODPOWIEDZ