wasz wymarzony partner

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

wasz wymarzony partner

Post autor: dolly » wt mar 09, 2010 7:01 pm

czy macie swój ideał faceta, kobiety jeśli tak to jak powinien wyglądać opiszcie też jego charakter

mój wygląda tak czarne gęste włosy ciemny kolor oczu karnacja perłowa wysoki 190 atletycznie zbudowany ok 90kg a z charakteru poważny inteligentny to tak jednym słowem kissmyass ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

Awatar użytkownika
wacek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr mar 10, 2010 11:12 am

Post autor: wacek » śr mar 10, 2010 11:33 am

I co może dobrze zarabiające, troskliwy, często bywający w domu itp.? A i jeszcze żeby rzeźbę miał jak kulturysta, tak? Powodzenia...

Awatar użytkownika
Kissmyass
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 380
Rejestracja: śr lis 04, 2009 7:47 pm
Lokalizacja: to pytanie?

Post autor: Kissmyass » śr mar 10, 2010 12:24 pm

wacek pisze:I co może dobrze zarabiające, troskliwy, często bywający w domu itp.? A i jeszcze żeby rzeźbę miał jak kulturysta, tak? Powodzenia...
A co w tym złego?
Każdy ma jakieś marzenia, i ideały!
Atletycznie zbudowany, a kulturysta to co innego!

Dolly baranie usuń mój nick z Twojego przykładu ideału
JA NIE CHCE !

A ja nie mam swojego ideału
Dawno on wymarł we mnie, po nieudanych małżeństwach
Nie ważny wygląd, aby była inteligenta
Ostatnio zmieniony śr mar 10, 2010 12:39 pm przez Kissmyass, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dolly
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 280
Rejestracja: czw lut 25, 2010 10:39 pm

Post autor: dolly » śr mar 10, 2010 2:47 pm

wacek pisze:I co może dobrze zarabiające, troskliwy, często bywający w domu itp.? A i jeszcze żeby rzeźbę miał jak kulturysta, tak? Powodzenia...
no dobrze by było
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.

Awatar użytkownika
agusiek
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 437
Rejestracja: sob lip 25, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: agusiek » śr mar 10, 2010 4:18 pm

Hm mój ideał ?
To mój obecny facet - czuły,troskliwy,zdecydowany (...) brunet .
...być zagadką,której nikt nie zdąży zgadnąć,nim minie czas...
_____
16.09.2005
A. [*]

Awatar użytkownika
kobita
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 22, 2010 3:16 pm

Post autor: kobita » pn mar 22, 2010 3:20 pm

Z poczuciem humoru, zaradny, zarabiający, troskliwy, słuchający, czuły, kochający, szarmancki, przystojny, szanujący kobiety itd, itd:)
The best katowice airport transfers for you.

Awatar użytkownika
juna
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 296
Rejestracja: pn wrz 21, 2009 5:44 pm

Post autor: juna » pn mar 22, 2010 6:03 pm

Nigdy nie miałam jakiegoś konkretnego ideału bo podobali mi się chłopacy o bardzo odmiennych typach urody. Teraz można powiedzieć że znalazłam swój ideał bo jestem z chłopakiem od półtora roku i od tej pory nie dostrzegłam kogoś ciekawszego niż on, uważam że ma idealna twarz i sylwetke i to nie jest kwestia zakochania bo jak miałam poprzednich chłopaków to zauważałam tzw. "ciacha" na ulicy.Jeśli znowu chodzi o ideał z charakteru to facet powinien być wierny, dawać poczucie bezpieczeństwa i wsparcia oraz bronić mnie przed innymi oraz mieć wzgląd na moje uczucia.

Awatar użytkownika
kratoss1993
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 28, 2010 4:39 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Kontakt:

Post autor: kratoss1993 » pn mar 29, 2010 12:20 pm

Nie pije, nie pali, inteligentna, ciepła, otwarta, najlepiej blondynka.
Pomyśl dwa razy zanim napiszesz coś głupiego!
Nie pisz w ogóle jeśli ma to być kłamstwem!
Obrazek

Awatar użytkownika
Ruda
Bywalec
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010 1:49 pm

Post autor: Ruda » sob kwie 17, 2010 9:08 am

haha ,a ja zawsze mówiłam, że bruneci
Po czym każdy mój były facet, z którym się dobrze dogadywałam, i zwykle mi się układało to był słodki blondynek.
Ja potrzebuję tylko,żeby mężczyzna był silny , ale opanowany.
Najważniejsze ,abym mogła z nim porozmawiać o wszystkim, oczywiście bez plotek, nowosci kosmetycznych etc :D
Za to oczywiście, bardzo łaskocze facet moje ego, jak mi mówi o samochodach, bo czuję , że sie liczy z moim zdaniem nawet jeżeli tego nie robi : D
Wolę starszych, ze względu na doświadczenie życiowe, którego raz ja mogę się nauczyć, a dwa on może je wykorzystać, no i ja się czuję bezpiecznie.
No i musi być dobry w łóżku , bo wtedy mogę my wybaczyć jakieś drobne przewinienia : )

Awatar użytkownika
AnGeLs17
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 03, 2010 2:26 pm
Lokalizacja: Głogów
Kontakt:

:)

Post autor: AnGeLs17 » pn maja 03, 2010 2:37 pm

Hmm wygląd jest ważny w życiu ale warto stawić go na drugie miejsce ponieważ to z czasem przemija.. myślę że w drugiej osobie ważny jest charakter oraz sposób w jaki nas traktuje, czy potrawi nas rozbawić i czy jest nam z nim dobrze... myślę że to o to w życiu chodzi aby mieć przy sobie kogoś kto nas zrozumie w każdej złej chwili ;)
AnGeLs

ODPOWIEDZ