Rodzina chłopaka

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
hiphopowyduet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt mar 05, 2010 6:42 pm

Rodzina chłopaka

Post autor: hiphopowyduet » ndz paź 23, 2011 9:28 am

Siema!
Jestem z chłopakiem 1,4 roku. Mamy po 18 lat i zamierzamy zamieszkac na studiach razem. Zastanawiam sie dlaczego nie zaprasza mnie na jakies wieksze imprezy rodzinne. Znam jego rodziców i siostry, lubia mnie wiec o co chodzi... Moje kolezanki sa zapraszane na urodziny,sluby itd choc sa krocej z chłopakami niz ja. Pomozecie?

Awatar użytkownika
SheReferee
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: czw paź 20, 2011 9:26 pm

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: SheReferee » ndz paź 23, 2011 6:16 pm

Prawdopodobnie wstydzi się swojej rodziny, wiesz jakiś ich zachowań które on uważa za głupie.

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: Narciarka » pt paź 28, 2011 11:35 am

Witam! Prawdopodobnie nie dowiesz się tego,jeśli szczerze z Twoim chłopakiem nie porozmawiasz o tym i wprost nie zapytasz.Widocznie ma jakiś powód.Chyba,że to sprawa delikatna i nie będzie chciał na ten temat rozmawiać,wtedy nie naciskaj,może kiedyś sprawa sama się wyjaśni.Pozdrawiam.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Concepcion
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 3:35 pm
Kontakt:

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: Concepcion » ndz lis 06, 2011 4:12 pm

No mój chłopak też zaprasza mnie na różne rodzinne imprezy.
Może twój wstydzi się swojej rodziny? Spróbuj go delikatnie zapytać czy u niego w domu są jakieś imprezy. Zawsze mozesz też przełamać to i najpierw zaprosić jego na jakieś rodzinne spotkanie. :)
"-Pomyśl, kocham cie bardziej niż wszystkie inne rzeczy na świecie razem wzięte, czy to ci nie wystarcza?
-Wystarcza. i starczy na wieczność."


http://www.formspring.me/introvertido - pytajcie.

Awatar użytkownika
kirissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: pn paź 10, 2011 11:50 am
Lokalizacja: Hel

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: kirissa » śr lut 08, 2012 1:47 pm

A jesteś pewna, że takie imprezy się w jego rodzinie odbywają? Może po prostu nie obchodzą rodzinnych uroczytości...
And then she'd say:
"It's ok, I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry"
Supergirl, Reamonn

Awatar użytkownika
Raget
Początkujący
Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 08, 2012 2:47 pm

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: Raget » śr lut 08, 2012 3:27 pm

Mnie się wydaje, że to zalezy od rodziny - u mnie np. nie zaprasza się chłopaków/dziewczyn np. na imieniny rodziców/wujostwa, jedynie na weselach mogą się poznać, za to mój kumpel, który zmienia dziewczyny jak rękawiczki, każdą zaprasza na imieniny rodziców, obiadki u dziadków czy wspólne roznoszenie zniczy na cmenatrzu Wszystkich Swiętych :P Jego rodzina to już nie ogarnia imion tych dziewczyn, bo za duża rotacja jest... Tak więc nie można przesadzać. Wg mnie żadna atrakcja takie rodzinne imprezki ;)
"Moim ulubionym napojem jest wino należące do kogoś innego". Diogenes

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: Narciarka » pn lut 13, 2012 11:52 am

A może jest coś o czym jeszcze nie wiesz - jeśli chodzi o jego rodzinę. Niestety mam nadzieję,że dowiesz się ,ale dopiero jak pisałam po Twojej z nim rozmowie,ale to ma być szczera rozmowa.Powodzenia. :(
Kocham życie!

Awatar użytkownika
rissa
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: wt wrz 27, 2011 1:37 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: rissa » śr lut 15, 2012 1:29 pm

Mnie tam takie rodzinne spędy nie porywają, nie wyrywałabym się aż tak na twoim miejscu ;) Może Twój chłopak wie, że u niego nudne sa takie spotkania?
Nic tak nie drażni dziewczyny, jak wszystko.

Awatar użytkownika
orchidea1
Świeżak
Świeżak
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 14, 2012 9:37 am

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: orchidea1 » wt lut 21, 2012 9:22 am

ciężko powiedzieć niektórzy są przewrażliwieni na punkcie swojej rodziny i widzą rzeczy których inni nie widzą

Awatar użytkownika
Alice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czw lip 28, 2011 10:17 am

Re: Rodzina chłopaka

Post autor: Alice » sob lut 25, 2012 5:44 pm

Moim zdaniem facet naprawde moze wstydzic sie swojej rodziny choc to troche dziecinne bo jesli rzeczywiscie wiaze z toba przyszlosc to i tak bedziesz musiala spedzac z nimi czas..wiec lepiej zebys sie odrazu do tego przyzwyczaila

ODPOWIEDZ