Co zrobić?

Dyskusja na temat miłości i przyjaźni, znajomości - o pierwszej miłości, prawdziwej przyjaźni, nowych znajomościach, o swoich doświadczeniach...
Awatar użytkownika
emilcia95
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 11, 2011 7:47 am

Co zrobić?

Post autor: emilcia95 » czw sie 11, 2011 7:59 am

Hej.
Od listopada piszę na gg z pewnym chłopakiem, mieszka on 40 km dalej ode mnie.Spotkaliśmy się 3 razy,wiem,że to mało. Mieliśmy na drodze kilka przeszkód spowodowane jego kłamstwami,ale gdy dopytywałam się to przyznawał się do błędów i przepraszał. Od dłuższego czasu mówi mi,że mnie kocha i że jestem dla niego najważniejsza. Problem w tym że nie mamy kontaktu telefonicznego,a na gg ostatnio piszemy raz w tygodniu. Nwm co o tym myśleć. Cały czas myślę o nim 24/7 i ciągnie mnie do niego. Tylko nie mam pojęcia,czy to wszystko ma sens skoro mamy dosyć słaby kontakt;/ A z drugiej strony zależy mi na nim i nie chce go stracić. Podsumowując serce i rozum mówią mi co innego,czym się kierować?

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Co zrobić?

Post autor: Narciarka » pt sie 12, 2011 1:25 pm

Spotkałaś się z Nim zaledwie 3 razy.Ja na Twoim miejscu kierowałabym się raczej w tym konkretnym przypadku rozumem.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
Narciarka
Gaduła
Gaduła
Posty: 236
Rejestracja: pt lip 15, 2011 3:52 pm
Lokalizacja: koło Czestochowy

Re: Co zrobić?

Post autor: Narciarka » śr lut 29, 2012 12:18 pm

W sumie nie znasz go wcale.Nie wiesz tak na prawdę o nim nic. Uważaj,bądź ostrożna,bo różnie taka znajomość może się dla Ciebie skończyć.Lepiej jednak nie ryzykuj.Poobserwuj go jakiś czas,musisz być pewna,że jest dobrym chłopakiem,że nie udaje nikogo innego,niż jest w rzeczywistości,że po prostu nie gra przed Tobą.Powodzenia.
Kocham życie!

Awatar użytkownika
kacperpulikowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr lip 31, 2019 10:14 am

Re: Co zrobić?

Post autor: kacperpulikowski » śr lip 31, 2019 10:20 am

Rób to co uważasz za słuszne, ale pamiętaj, że nie znasz go zbyt dobrze :D

ODPOWIEDZ