Polska homofobia

Wiadomości z kraju. Dyskusja dotycząca aktualnych wydarzeń w kraju.
elmonk

Polska homofobia

Post autor: elmonk » pn cze 12, 2006 9:36 pm

Co sadzicie o tym zjawisku? na jaka skale sie ono rozpowszechnine w naturze Polaka i calego spoleczenstwa? czy kaczysnki slusznie zabornil parady gejow i lesbijek? czy taka manifestacja jest potrzeban i czy ma jakis sens? czy moze jest to jednynie publiczne okazywanie swojej orientacji? Mlodziez wszechpolska...czy to jest to co nas czeka w przyszlosci...czyli lecace kamienie w strone jakielkolwiek odmiennosci wygladu czy pogladu?

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 12, 2006 9:59 pm

Wg mnie całkiem słusznie, biorąc pod uwagę to co, mogłoby się wydarzyć na takiej paradzie... już nie będę komentował tego typu wystąpień(parad), bo gdyby każda grupa społeczna charakteryzująca się odmiennością w stosunku do ogólnie przyjętych norm zaczęła manifestować swoją inność, to byłby jeden wielki syf; ale jak skinheadzi mają kamieniami obrzucać manifestantów i policja powstrzymywać tłumy naparzających się ludzi, to i dobrze, że takie przemarsze nie dochodzą do skutku. Nie wiem, kuleję w dziedzinie polityki, ale nie wydaję mi się, żeby kaczor w swoim programie propagacji utartych konwenansów i tradycyjnej "polskiej rodziny" popierał schemat homo...

/btw. dobrze, że założyłeś taki temat, bo własnie chcialem taki zalozyc, w natchnieniu z dyskusji na innym forum ;-)/

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » wt cze 13, 2006 6:51 pm

Co do samego paradowania, to niech se to tam będzie. Jeżeli nikt nie lata z gumowymi penisami, nie macha cyckami i zachowania, oraz wyglądu tych ludzi nie da się porównać do ubioru męskiej &*^%$# w latksie to OK.

Nasi rodzice wywalczyli sobie wolność, to mamy jej skutki. Czasami śmieszne, a czasami uciążliwe.

Może zróbmy manifestację kochających chomiki, albo manifestację wolnego seksu dla jaszczurek ogrodowych... .
Ostatnio zmieniony śr cze 14, 2006 5:58 am przez Sol, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Kasiak

Post autor: Kasiak » śr cze 14, 2006 6:01 am

Moim zdaniem trochę przesadzają z tymi manifestacjami. Kochają całować się z tą samą płcią...niech to robią...ale nie musza narzucać innym ludziom by na to patrzyli i by musieli być zmuszeni do oglądania ich manifestacji. Gdyby inni zrobili manifestacje "kochających normalnie", to cała Polska by ucztowała? No bez przesady. Wg mnie troche zanadto się obnoszą z pokazywaniem kim to oni nie są.

katie

Post autor: katie » pt cze 16, 2006 9:29 pm

jestem tego samego zdania , co moi poprzednicy .
Co mnie obchodzi , jakie Biedroń ma problemy w łóżku ze swoim partnerem?
Niech sobie będzie gejem , ale czy ja muszę to oglądać?
Jestem tolernacyjna - ale bez przesady , trzeba mieć jakiś umiar , znać granice intymności , a tego brakuje wszystkim tym , którzy się do mediów pchają .
Sądzę , że kaczor robi dobrze . Jest jaki jest , ale dobrze , że nie pozwala na jakiś paranoje .

MARDOK

Post autor: MARDOK » sob cze 17, 2006 1:08 pm

Powiem wprost - ja do nich nic takiego nie mam - staram sie byc tolerancyjny, co mnie oni tam obchodzą.
Ale po co robic kurde manifestacje jak i tak ludzi ich nie zakceptuja ?
Nie znosze Kaczyńskiego, ale mysle ze dobrze robi ze zabrania parad.
Nie robimy na nich nagonki jak Hitler na zydów i nie exterminujemy w obozach, to niech sobie za duzo nie pozwalają - pozwalamy im być, ale niech siedza cicho.
W przeciwnym razie dojdzie kiedys do holo... homokaustu :evil: :mrgreen: :evil:

kirke

Post autor: kirke » sob cze 17, 2006 7:28 pm

heh... mnie tam pikuś czy są czy nie :-D uważam ich za takich samych jak my- hetero... po co im więc manifestacje ?? czy hetero robią jakieś manifestację ??

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » sob cze 17, 2006 7:30 pm

Brzydze się gejami i lesbijkami. Jak u każdego normalnego człowieka wywołują oni u mnie głęboką niechęć swoim publicznym obnoszeniem się z dewiacją. Niestety niedługo Unia Eunuchów /patrz ->regulamin. -moderator/ każe nam wprowadzać szeregi ustaw, które będa ich bronić. Na Łotwie jest konstytucyjny zakaz brania ślubów przed pedałów. Chwała im za to!
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez Paul, łącznie zmieniany 2 razy.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn cze 19, 2006 9:18 am

MARDOK pisze:Nie znosze Kaczyńskiego, ale mysle ze dobrze robi ze zabrania parad.
...ostatnio słyszałam w tv jak jakiś wysłannik z Parlamentu Europejskiego się wypowiadał, że jesteśmy nie tolerancyjni z tego powodu...nic dziwnego - to był wysłannik holenderski.

Thane

Post autor: Thane » czw cze 22, 2006 11:14 am

W takim razie ja chyba nie jestem normalnym człowiekiem. Popieram ich. Gdy byłem w Krakowie i dosłownie biegu pomiędzy tramwajem a minibusem zauważyłem zbierających się ludzi z bliżej nieokreślonymi transparentami i z ciekawości zagadałem... powiem, że to naprawdę bardzo sympatyczne osoby, przedstawili mi swoje poglądy i wyraziłem dla nich pełne poparcie i mając porównanie ze "zdrową tkanką narodu" z kamieniami w łapce i Giertychem na czele, uważam, że... naprawdę coś tu do jasnej cholery, w Polsce, jest nie tak. ;)
Oburza mnie polski brak tolerancji, polska sklerykalizowana do granic absurdu.
Przeciwnicy homoseksualizmu twierdzą, że homoseksualizm jest niezgodny z naturą, bo w niej nie występuje. Otóż mylą się, bo występuje wśród bonobo i innych zwierząt.
Homoseksualiści to wiedzą i często wykorzystują wiedzę o bonobo, żeby usprawiedliwić się - ależ homoseksualizm nie jest niezgodny z naturą, bo przecież mamy bonobo.
homoseksualizm jest spotykany w przyrodzie, ale w przyrodzie spotykany jest też kanibalizm, uśmiercanie słabych i niepełnosprawnych, nekrofilia, kopulacje międzygatunkowe. One też są jak najbardziej zgodne z naturą, ale zgodne z naturą czego? Przecież nie człowieka, dlatego jak kiedyś usłyszycie w czyichś ustach taki argument, próbujcie go "dobić" raz na zawsze. Nie można mierzyć człowieka kategoriami zwierzęcymi. KATEGORIAMI ZWIERZĘCYMI.

ODPOWIEDZ