Alkohol

Żarty, dowcipy, kawały, śmieszne fotki - wszystko co jest związane z dobrym humorem.
Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Alkohol

Post autor: Paul » ndz cze 25, 2006 5:40 pm

Link

Ja zaczne. :-D
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 12:00 am przez Paul, łącznie zmieniany 1 raz.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Cochlea

Post autor: Cochlea » ndz cze 25, 2006 5:45 pm

to strasznie duzo ja za piwo najwiecej to 5E :shock: tioo okolo 20zl :D
ale nie ma co sie katowac piwem lepiej odrazu cos :lol: mocniejszego :lol:

kirke

Post autor: kirke » ndz cze 25, 2006 6:31 pm

heh.....
największa moja wpadka z alkoholem :?:
obudzić się w pokoju leżąc na podłodze na rozbitym wazonie i nie mieć żadnych ran na plecach tylko jedną wwredną na czole (zbiłam wtedy wazon czołem,a potem spałam na kawałkach szkła całą noc )

Cochlea

Post autor: Cochlea » ndz cze 25, 2006 6:58 pm

to mój najwiekszy wypadek to bylo to ze przed wizyta w pub'ie poszlismy na plac zabaw i calkiem na trzeźwego przeżylem upadek z huśtawiki :-D

a wlasnie kirke kiedy idziemy na hustawki do strzeleckiego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony wt lip 25, 2006 1:21 pm przez Cochlea, łącznie zmieniany 1 raz.

kirke

Post autor: kirke » ndz cze 25, 2006 7:04 pm

Cochlea pisze:calkiem na czezwiego przezylem upadek z hustawiki :-D
dokłądnie to dostał w szczękę jak zeskoczył z huśtawki i nie odszedł tylko czekał na Bóg-wie-co :mrgreen:

Cochlea

Post autor: Cochlea » ndz cze 25, 2006 7:14 pm

:mrgreen: a tam skad wiesz ze bog wie cio :>?? moze akorat tego nie wie

Awatar użytkownika
Paul
Zajawkowicz
Zajawkowicz
Posty: 710
Rejestracja: sob cze 17, 2006 7:20 pm

Post autor: Paul » ndz cze 25, 2006 7:41 pm

Ja o pierwzej w nocy w Sylwestra zacząłem przedstawiać się nowoprzybyłym jako Konstanty Rokossowski.
Mało jest zalet, których by Polacy nie mieli, i mało błędów, których udałoby im się uniknąć.
- Winston Churchill

Człowiek wyższy kroczy tylko własną drogą. - Napoleon Bonaparte

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 26, 2006 6:45 am

To nic, moj kumpel po jednej libacji w ogole zapomnial jak ma na nazwisko :mrgreen:

Cochlea

Post autor: Cochlea » pn cze 26, 2006 7:13 am

kolega zjadl obiad bo mu kazala matka wpakowal w siebie cale dwa dania szybko po zkonsumowaniu wszystkiego powiedzial matece ze idzie sie przejsc poszedl za dom i wszystko zwrucilll :mrgreen: potem napil sie mineraliki i sytuacja sie powturzyla tylko ze tym razem go siostra widziala :-D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn cze 26, 2006 7:33 am

nie pijcie chemicznie zmutowanych napojów bo libacjach, jak wam sie zbiera na bełta... Po takiej fancie czy np. pomaranczowej chemicznej niegazowanej helenie mozna dojsc do wniosku, ze wraca wiecej niz wypiles <ble>

Najwiekszy przypał - jak podczas obalania browców na boisku szkolnym ulokowała się przepruta para i na poduszce, calkiem nago zaczeli sie stukac, w tym momencie nie wiedzialem czy juz mi sie przywiduje, bo za duzo wypilem czy to prawda ;] Okazalo się, ze to ten drugi scenariusz, bo nazajutrz na wfie poduszka przy bieżni lezała :mrgreen:

Albo co widzialem, idzie zataczająca sie grupka przez miasto i jeden do drugiego:
- jesteś pijany!
- jeee<chik>stem trzeeeezwy!
- jeeeeestes pijany!!
-jeeestem trze<chik> <GLEBA> :lol:

ODPOWIEDZ