Best PVP MMNO

Miejsce na gry słowne i liczbowe. Typowe łańcuszkowe wiadomości... W tym dziale wyłączone jest naliczanie postów.
Awatar użytkownika
vinci666
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 24, 2011 4:29 pm

Best PVP MMNO

Post autor: vinci666 » śr sie 24, 2011 4:30 pm

WITAM

Chciałbym wam przedstawić jedną z najlepszych gier mmo bazujących na sławnym modzie do W3 tzn. DOTA. oficjalny serwer jest za FREE, a dotacja nie wpływa na balance między graczami ( gracz dotujący i gracz nie dotujący w walce mają identyczne szanse). Gra dodatkowo jest w wersji PL (interface, skille, głosy, przedmioty = wszystko)League of Legends jest grą z gatunku RTSów, dość specyficzną, bo sterujemy tylko i wyłącznie naszym bohaterem. Miniony (creepy, npc) i turrety działają w zaprogramowany sposób. W grze mamy kilka trybów rozgrywki, które opiszę później, różniących się poziomem trudności, potencjalnie czasem rozgrywki i przede wszystkim - mapą (narazie tylko 2). Można grać samemu lub z przyjaciółmi(tu jest najwięcej zabawy :D), ale prawie zawsze przeciwko normalnym ludziom.
W grze dostępna jest cała paleta championów przeróżnych typów oraz co 2 tygodnie wychodzi nowy. (W tej chwili z powodu turnieju jest chwilowy "zastój")

A więc od początku.
PRZYGOTOWANIE ROZGRYWKI:
1) Wchodzimy w link (ref link): http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... b651857891
2) Wypełniamy formularz wpisując potrzebne nam dane. Na wstępie zaznaczę, że nie trzeba potwierdzać maila, lecz ten musi być prawdziwy.
3) Po wpisaniu kodu z obrazka i zapoznania się z regulaminem klikamy wielki przycisk: GRAJ ZA DARMO
4) Jeżeli wszystko zrobiliśmy dobrze, serwis nam podziekuje za założenie konta i niżej będzie link do ściągnięcia gry. (Możliwa jest gra na 2 serwerach: US (Ameryka) i EU (mieszczący się w Europie).
5) Po ściągnięciu launchera należy go odpalić, wybrać folder docelowy, gdzie gra zostanie zainstalowana i nastąpi sciąganie clienta.
6) Po ściągnięciu clienta nasza gra powinna zacząć się patchować (ściągać poprawki).
7) Gdy poprawki zostaną wgrane, a nasz client będzie sprawny, będziemy mogli wcisnąć przycisk PLAY (UWAGA! Czasem, gdy panują pracę na serwerze, status servera wyświetlany jest jako BUSY, nie przejmuj się, najczęściej to nie twoja wina, nie będziesz mógł się zalogować).
8) Jeżeli logujesz się po raz pierwszy. Zostaniesz poproszony abyś wybrał sobie nick jaki będzie wyświetlany nad twoją postacią w grze (summoner name) oraz poziom twojego opanowania gier RTS (radzę tu nie kłamać, bo match making może nas połączyć z bardzo nie ciekawymi ludźmi )
9) Gdy już przebrniesz przez samouczki, tutoriale i inne przydatne duperele (tak, przydatne) można kliknąć przycisk PLAY znajdujący się w górnej części ekrany "gry"
10) Zostaniemy poproszeni o wybór trybu gry. Jest ich kilka.

TRYBY GRY:
1) PVP - czyli player versus player. Typowy tryb w którym przyjdzie nam się zmierzyć z innymi ludźmi. Możliwość gry na mapie Summoner's Rift (5 vs 5) lub Twisted Tree Line (3 vs 3). Mapy różnią się wielkością oraz rozstawieniem neutral creepów. Mamy do dyspozycji tryb normal, czyli zwykła, nie stresująca gra oraz ranked, czyli po osiągnięciu 30 lvla możemy przystąpić do gier o ELO, czyli rating, w miarę jak on będzie nam rósł, bardziej wymagający będą nasi przeciwnicy.
2) Co-OP vs AI. - czyli gra przeciwko botom. Troszkę głupim, ale można na nich poćwiczyć. Mamy na razie 2 tryby, a raczej poziomy trudności: BEGINNER i INTERMIDATE.
3) Custom - możemy stworzyć wlasną grę, przeciwko botom lub innym ludziom. Czesto wykorzystywane, jeżeli masz 10 graczy lub do turniejów.
3) Tutorials - Jak nazwa wskazuje, samouczki.

Po przejściu samouczków dowiecie się paru rzeczy o lane'ach, turretach, pushowaniu i creepach. Nie przejmujcie się, że będziecie na początku mogli sporo przegrywać. Jak to mówią "praktyka czyni mistrza". Starajcie się nie robić głupich rzeczy. Miejcie na uwadze minimapę, otoczenie, czy wasi przeciwnicy są, czy ich nie ma :D.
W grze oprócz skilli swojej postaci, macie do użycia także SUMMONER ABILITIES. Jest to wachlarz skilli, który rośnie wraz jak nabijacie summoner lvl. Do gry możecie wybrać sobie maxymalnie 2.

Jeżeli macie jakiś problem, pytania dot. gry, rozgrywki, potrzebujecie pomocy w opracowaniu taktyki. Pytajcie. Z góry dziękuje i życzę powodzenia.


Galeria:http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6925

ODPOWIEDZ