Jaki prezent związany z erotyką?

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: kfiatek » śr gru 28, 2011 10:42 am

na walentynki chcę kupić mojemu jakiś fajny prezent. Pomyślałam o czymś z podtekstem, ale nie jakieś gadżety, bardziej może jakaś książka, poradnik? widzieliście coś fajnego co możecie polecić?

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: Vinona » śr gru 28, 2011 1:35 pm

Może Kamasutra haha, mój by się ucieszył na pewno. Ja się jeszcze nie zastanawiałam, do walentynek jeszcze kupe czasu.

Awatar użytkownika
anka
Świeżak
Świeżak
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 28, 2011 1:35 pm

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: anka » śr gru 28, 2011 1:39 pm

Hahah, mnie tez pierwsza do glowy przyszla kamasutra :D pamietam jak kiedys na walentynki dostalam kajdanki z czerwonym puszkiem, kostki erotyczne do gry i jakieś tam inne gadzety, ale sie smialam :D
Ale jezeli nie chcesz gadzetow, to na pewno znajdziesz jakies ksiazki o takiej tematyce.

Awatar użytkownika
monik
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 28, 2011 1:51 pm

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: monik » śr gru 28, 2011 1:53 pm

Sądzę,że jakaś kamasutra albo poradnik dotyczący seksu, niebanalnych pozycji byłby pożytecznym pomysłem,że tak powiem. :D Razem pooglądacie sobie, później można tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Na necie na pewno jest tego pełno.

Awatar użytkownika
frytkarz
Świeżak
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 28, 2011 2:31 pm

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: frytkarz » śr gru 28, 2011 2:37 pm

Ale co mają pooglądać razem? Obrazki? Filmiki? :D Dobra była by książeczka z dobrymi obrazkami. Tak żeby wiadomo było jak wygodnie się ułożyć, sam opis by mi nie wystarczył. :) Kurcze może i mi dziewczyna sprawi coś takiego:D Byśmy ćwiczyli aż do krańca sił :D

Awatar użytkownika
Vinona
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: pt gru 09, 2011 10:25 am

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: Vinona » śr gru 28, 2011 4:41 pm

Znalazłam fajny album, ale nie ma go jeszcze w sprzedaży, chyba dopiero w styczniu wychodzi.
Ma podobno dużo zdjęć i jest ciekawie wydany, z resztą już sama okładka robi wrazenie ;)
http://pokazywarka.pl/x9h7ek/

Awatar użytkownika
CYTRUS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pt sie 19, 2011 2:05 pm

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: CYTRUS » śr gru 28, 2011 7:33 pm

Album o którym piszesz Vinona to naprawdę rewelka,fajny prezent na walentynki.Można się wiele nauczyć i praktykować do utraty tchu.ach.

Awatar użytkownika
znawca
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 05, 2011 10:27 pm

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: znawca » śr gru 28, 2011 10:44 pm

Do utraty tchu i jeszcze dłużej ;) Każdy facet jest wzrokowcem więc taki album z fotkami nie dość że pobudza zmysły i nakręca to jeszcze powoduje, że się chce spełniać swoje pozycje fantazyjne :D

Awatar użytkownika
monik
Świeżak
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: śr gru 28, 2011 1:51 pm

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: monik » śr gru 28, 2011 10:50 pm

Ktoś wpadł na dobry pomysł,żeby opublikować takie CUDO. Nie obejdzie się bez konieczności posiadania tego albumu w biblioteczce ale najpierw pod poduszką. :D Idealny prezent na walentynki.

Awatar użytkownika
magnoza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt cze 14, 2011 4:50 am

Re: Jaki prezent związany z erotyką?

Post autor: magnoza » czw gru 29, 2011 5:39 am

ej, ja też chcę taki album na Walentynki! zastanawiałam się, co kupić mężowi, a tu proszę- prezent sam się znalazł :) pewnie w życiu z aż takim zainteresowaniem żadnej książki nie czytał ;)

ODPOWIEDZ