Jak facet może kontrolować wytrysk?

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Jak facet może kontrolować wytrysk?

Post autor: kfiatek » wt paź 16, 2012 9:05 am

Od kilku miesięcy spotykam się z pewnym chłopakiem, ogólnie jest super, ale w łóżku nie ma fajerwerków. Bardzo szybko dochodzi, przez co ja nie osiągam orgazmu. Rozmawiałam z nim na ten temat, to mówi mu że nad wytryskiem nie da się zapanować i po prostu go za bardzo podniecam, ale z wcześniejszym partnerem tak nie było, umiał wydłużyć stosunek. Głupio mi posłużyć się tym przykładem z nowym chłopakiem, czy kontrolowanie wytrysku jest naprawdę trudne, można się tego nauczyć czy po prostu jedni tak umieją a inni nie?

Awatar użytkownika
czarnainka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 18, 2011 7:45 pm

Re: Jak facet może kontrolować wytrysk?

Post autor: czarnainka » wt paź 16, 2012 10:50 am

Facetem nie jestem i nie odpowiem czy to jest trudne, ale wydaje mi się że ta umiejętność jest możliwa do opanowania. Czytałam gdzieś, że taki kontrolowany wytrysk ma w sobie dużo plusów, bo powoduje że ma się więcej energii i łatwiej jest o spokój ducha.

Awatar użytkownika
myszakisza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:08 pm

Re: Jak facet może kontrolować wytrysk?

Post autor: myszakisza » czw paź 18, 2012 5:26 pm

o np to mu zaproponuj http://kontrolawytrysku.pl/ i będzie z głowy. już dawno słyszałam o tej technice. A Twój partner jest młody że ma taki problem? może po prostu z tego wyrośnie:)

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Jak facet może kontrolować wytrysk?

Post autor: kfiatek » śr paź 24, 2012 7:28 am

no jest po 20-stce, więc jakimś młodziakiem nie jest, a co dokładnie można się nauczyć na tym kursie? tylko panowania nad wytryskiem? znaczy może słowo tylko nie jest tu odpowiednie bo to już bardzo dużo, ale może jeszcze jakieś umiejętności można nabyć, to może go lepiej przekonam :)

Awatar użytkownika
myszakisza
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:08 pm

Re: Jak facet może kontrolować wytrysk?

Post autor: myszakisza » śr paź 24, 2012 7:40 am

kontrola jest tu najważniejsza, bo dzięki odpowiedniemu panowaniu nad sobą, nadejście finału będzie mocniejsze, dzięki kontrolui seks się wydłuża co daje więcej energi, spokój ducha, już Twój facet nie będzie myślał, że znowu Cie nie zadowolił, nie będzie się denerwował dodatkowo jednym z plusów jest to, że po opanowaniu umiejętności odpowiednio penis się powiększa.

Awatar użytkownika
Astrid13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr paź 31, 2012 10:34 pm
Kontakt:

Re: Jak facet może kontrolować wytrysk?

Post autor: Astrid13 » śr lis 07, 2012 10:32 pm

Mój były (nie, nie dlatego były ;) ) partner też tak miał. Przeszło z czasem jak sie dograliśmy.
Obrazek

Awatar użytkownika
kfiatek
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 9:44 am

Re: Jak facet może kontrolować wytrysk?

Post autor: kfiatek » czw mar 14, 2013 5:20 pm

polecam fajny artykuł do lektury, mapka i Pan z niebagatelnym "sprzętem" : http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ci ... -ci-humor/

ODPOWIEDZ