Czego My faceci nie lubimy ??

Wszystko, co jest związane ze sprawami męsko-damskimi.
rooster

Czego My faceci nie lubimy ??

Post autor: rooster » sob lip 29, 2006 9:43 pm

hehe riposta =) teraz panie sie dowiedzą co wkurza facetów...

Zaczne od tego...nie nawidze kiedy ustawiam sie np z koleżanką i czekam pół godziny albo i więcej na nią bo ona musi sie jeszcze umalować...albo poprawić coś w swoim ubiorze bo "to" jednak nie pasuje do paznokci...czasami to jest nie do zniesienia...
Ostatnio zmieniony sob lip 29, 2006 9:44 pm przez rooster, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » sob lip 29, 2006 9:51 pm

Co mnie denerwuje? Kurczę, nie wiem, nigdy nie dano mi dojść do słowa w takich tematach ;)

To chyba objaw zazdrości, czasami zdarzy się dziewczynie w naszym towarzystwie obdarzyć innego faceta takim kokieteryjnym wzrokiem. Otóż drogie panie, przy pierwszym wyznaniu miłości dałyście nam do podpisania umowę dzięki której tylko my mamy patent na Wasze maślane oczy i żaden frajer nie ma prawa być nimi obdarzony :).
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Machidiel

Post autor: Machidiel » sob lip 29, 2006 11:54 pm

Używania nie swojej maszynki do golenia :evil: :evil: :evil: Kiedy zapomniły depilatora albo swojej a nogi musza ogolic. :-/

Awatar użytkownika
Jack
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 874
Rejestracja: wt lip 18, 2006 5:44 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Jack » ndz lip 30, 2006 7:08 am

Mnie najbardziej denerwuje jak kobieta wszystkim współczuje albo czepia się że kogoś nie lubie, bo ta osoba "jest przecież bardzo sympatyczna", chociaż prawie wogóle jej nie zna.

No i jeszcze nie lubię kiedy dziewczyna patrzy na mnie jak na nałogowego łgarza jak mówię, że ładnie wygląda.
The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do.

kirke

Post autor: kirke » ndz lip 30, 2006 7:42 am

Machidiel pisze:Używania nie swojej maszynki do golenia :evil: :evil: :evil: Kiedy zapomniły depilatora albo swojej a nogi musza ogolic. :-/
hehe to mi się niezdarza....
rooster pisze:czekam pół godziny albo i więcej na nią bo ona musi sie jeszcze umalować...
staram się być punkutalna.. dlatego najczęsciej jestem 5 minut przed czasem i to ja czekam :-(

natomiast wszystko inne tak :-D

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » ndz lip 30, 2006 9:54 am

mnie wkurza
a) jak znajduje full kłaków na ciuchach (wiadomo męskie i damskie razem się piorą, a włosy tych drugich pozostają na wszystkich)
b) mieszanie się w sprawy, w których są totalnymi laiczkami
c) typowe blondyńskie zachowanie, na co drugie zadane pytanie czy stwierdzenie "hihihi", do tego wszechobecna niepojętność :P
d) wspomniane poczucie empatii wobec całego świata (nawet jak kogoś nie zna) i co gorsza nachalne współczucie w postaci przeciągającego się marudzenia, jak to ludzie mają źle, a jak facet z caritasu przychodzi, to - wylot dziadu !
e) i znowu nieustanne marudzienie, jak to moj kuzyn stwierdzil, wolałby dostać porządne lańsko od ojca niż słuchac pół dnia marudzenia matki ;]
f) o maszynkach juz było (o tym, że znikają w niewyjaśnionych okolicznościach i nigdy nikt nic nie wie też?)
g) NIE NAWIDZĘ smrodu 1. lakieru do paznokci 2. zmywacza do paznokci 3. lakieru do włosów (i wszelkiej innej makabrycznej chemii).
h) No i wszelkiego "zaraz wracam" albo "daj mi kwadrans", po czym facet masz godzine z głowy ;]
i) Przeraźliwego kwiku na całą chatę o 2 w nocy - PAJĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄK!!! - co więcej, nie pojdzie spac i będzie tak długo marudzić, aż nie zakatujesz stworzenia :/
Ostatnio zmieniony ndz lip 30, 2006 9:56 am przez xTrollx, łącznie zmieniany 1 raz.

rooster

Post autor: rooster » ndz lip 30, 2006 2:28 pm

xTrollx pisze:i) Przeraźliwego kwiku na całą chatę o 2 w nocy - PAJĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄK!!! - co więcej, nie pojdzie spac i będzie tak długo marudzić, aż nie zakatujesz stworzenia :/


z tym sie zgodzę...miałem taki "wypadek"...spałem sobie nagle tak przeraźliwy krzyk (paaaaająąąąąąąąąąąąąąąk) że ja sie zerwałem z wyra...rąbnąłem głową o szafke wiszącą nad łużkiem i straciłem przytomność...;]rano obudziłem sie z okładem na głowie i dziewczyną obok mnie a na oknie był rozplaszcony moim klapkiem pająk...dziewczyna pdobno zajęła sie pająkiem a dopiero później moją głową...to było z ekipą nad jeziorkiem...
Ostatnio zmieniony ndz lip 30, 2006 2:30 pm przez rooster, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » ndz lip 30, 2006 6:02 pm

I to był oczywiście Twój klapek, a nie jej. I to oczywiście na Twoim klapku została mokra plama w połączeniu z kilkoma odnużami, a nie na jej.
I jak trzeba zrobić coś co się brudzi, to Twoja bluza jest do tego najbardziej odpowiednia... ciekawe dlaczego...?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

Kasiak

Post autor: Kasiak » pn lip 31, 2006 8:00 am

A to ja zawsze czekam na swoich znajomych....kiedyś chciałam się specjalnie spuźnić, przyszłam 10 minut później i jeszcze czekałam kolejne 10 na nich!! (dodajmy, że to byli faceci) Mam takiego kolegę, z którym trzeba się umawiać min. 30 minut wcześniej, żeby był punktualnie.

Ja jak potrzebowałam ostatnio ogolić nogi, to poprostu mu ją wziełam z szafki...i tak ma zapas na 2 miesiące jak nie więcej. Poza tym powiadomiłam go o tym ubytku.

xTrollx, pkt. a ....moje zaqwsze zostają na dywanie i tez jest bulwers...no ale co zrobie, że mi wypadają?
pkt. e - no coż my wolimy rozmawiać o problemach niż rozwiązywać je metodą broni i pięści..."Gdyby prezydentami i najwyższymi głowami państw były by kobiety, na świecie nie było by tyle wojen, bo kobiety rozwiązały by swoje problemy rozmową a nie bronią".
pkt. h - masz magiczną godzinę na rozmyślania i chodzenie po necie...w końcu trzeba czasem coś zrobić bez waszej obecności i wtrącania się.
pkt. i - no nie wszystkie...ja się czepiam jak słyszę uciążliwe bzyczenie komara nad moim uchem i domagam się zakatrupienia go...ale tylko dlatego, że ta bestia mnie później zacznie konsumować a nie mojego faceta.

rooster, popłakałam się przez ciebie :lol: ze śmiechu :-P

- || -, Sol ...no jak was proszę, bo kipne tu na niedotlenienie mózgu, ze śmiechu.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pn lip 31, 2006 8:09 am

a. mozna zbierać, odkurzać itp. równie dobrze mogę wytrzeć nos w dywan, bo mi leci i zostawić ten bajzel.
e. jak w rządzie same kobiety by zasiadały... to gorsze od atomu.
h. nie o tym mowa.
i. a co twój facet krwi nie ma? Zresztą pająki nie konsumują.

Daalej, jak kobieta jest za głupia to jest zle. Ale jak ktoś kiedyś powiedział "każdy głupi ma swój rozum" i ja nie znoszę waszych dedukcji, które jakkolwiek są absurdalne, czasem trafiają do celu. Przykład -> Marchewka, kolor, czerwony, krew, śmierć, zmarł na zawał!

ODPOWIEDZ