Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Wszystko dotyczące elektroniki - telewizory, głośniki, Hi-Fi, dvd, nowości elektroniczne. Telefony komórkowe i o wszystkim co jest z nimi związane. Jak kupić odpowiedni telefon, porównania, uwagi, porady.
Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: jabzura » pn maja 30, 2011 1:51 pm

Cześć Wam,

Widzę, że stary temat już dawno podupadł, a jestem ciekaw jakie jest Wasze zdanie na temat istniejących sieci. Z której korzystacie i jakie są Wasze wrażenia? Ja mogę się przyznać, że byłem już w Orange, Play i teraz Heyah. Wg mnie ta ostatnia jest najlepszą siecią na jaką mogłem trafić. Dzięki podwójnemu doładowaniu od Heyah, z którego zgarniam do 150 złotych bonusu i tanim rozmowom za granicę w cenie 59gr/min, długo nie zmienię operatora.
Ma ktoś Heyah i jest równie zadowolony co ja, czy może czekacie na ofertę T-Mobile :D?

Awatar użytkownika
verona
Świeżak
Świeżak
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 20, 2009 9:06 pm
Kontakt:

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: verona » śr cze 15, 2011 6:38 pm

Ja teraz jestem w Erze i Play. Era a w zasadzie już T-Mobile nie docenia stałych klientów, ma dla nich o wiele gorsze umowy niż dla nowych osób, więc w najbliższym czasie zrezygnuje ze współpracy z nimi chyba że pójdą po rozum do głowy i wprowadzą jakieś nowe atrakcyjne oferty.

Co do Play, tutaj głównie korzystam z internetu. Zasięg całkiem dobry, stabilny, w miarę dobry internet.
Blog o marketingu internetowym oraz nowych technologiach... TechFormator(dot)pl

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: jabzura » pt cze 17, 2011 12:01 pm

verona, to chyba nie do końca tak jak piszesz. Zwróćmy uwagę, że T-Mobile dopiero co zaczyna w naszym kraju. Za jakiś czas warto będzie korzystać z tej sieci. Play się wkrótce zepsuje i na pewno szału już nie będzie. Dlatego na chwilę obecną tylko Heyah, mam wszystko to czego potrzebuje, a nawet więcej. Nawet SMSów pisze więcej, bo uzależniłem się od pakietu 1000 SMS do wszystkich sieci :P

Awatar użytkownika
Kudłacz
Świeżak
Świeżak
Posty: 8
Rejestracja: śr cze 15, 2011 6:37 pm

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: Kudłacz » ndz cze 19, 2011 8:04 pm

Dla mnie play :)

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: jabzura » czw cze 30, 2011 11:51 am

Play jest przereklamowany :P Sam wiem, bo mam dwie karty, jedna Play, druga Heyah. Przyznaje się bez bicia, że Play mam po to aby dzwonić do ludzi z tej sieci, we wszystkim innym nie ma porównania do Heyah niestety, a szczególnie jeśli chodzi o zasieg.

Awatar użytkownika
Grabi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 9:31 am

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: Grabi » pt wrz 02, 2011 11:16 am

Według mnie sieć PLUS jest najlepsza :) Korzystam z ich usług od 6lat i nie mam na co narzekać :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jabzura
Początkujący
Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: czw mar 17, 2011 5:21 pm

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: jabzura » pn paź 10, 2011 10:43 pm

Grabi pisze:Według mnie sieć PLUS jest najlepsza :) Korzystam z ich usług od 6lat i nie mam na co narzekać :)
Karta czy abonament? Wg mnie , telefon na kartę na głowę bije wszystkie abonamenty. W Heyah co miesiąc doładowuję swoje konto za 30zł, kupuje sobie za to pakiet internetu bez limitu danych, pakiet 1000 SMS do wszystkich sieci, w sieci Heyah dzwonię za darmo także niewiele tracę na pozostałe usługi :) Tylko prepaid :)

Awatar użytkownika
telix
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 14, 2011 10:41 am

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: telix » pt paź 14, 2011 10:45 am

jak dla mnie najlepszy jest PLus co prawda jestem w niej od niedawna, bo niestety byłem w Playu i widać gignatyczna róznice, nie tylko w zasięgu, ale w podejściu do klienta, w ofertach i w tym, że plus idzie na jakość nie na ilość tak jak play

Awatar użytkownika
damian25s
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 6:25 pm

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: damian25s » ndz paź 16, 2011 6:26 pm

siema. Wiem jaka sieć jest najlepsza Play i żadna inna jak ktoś chce przenieść tam numer to wiem jak zrobić żeby dostać lepszą oferte niż standardowa - dodatkowe minuty internet i takie tam jeśli ktoś zainteresowany to pisać na gg 36914171

Awatar użytkownika
lokkul
Początkujący
Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: wt maja 31, 2011 8:15 am
Lokalizacja: Poznań

Re: Która sieć jest najlepsza? Z jakiej korzystacie?

Post autor: lokkul » pn paź 24, 2011 3:12 pm

Ja mam telefon w Play na abonament, ale na wakacjach w tym roku miałem pakiet SimX, ojciec mi kupił, bo w tamtym roku natrzepałem taki rachunek, że mu włosy dęba stanęły, hehe :) No i z obu jestem zadowolony :)

ODPOWIEDZ