Tani internet w Netii

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.
Zako

Tani internet w Netii

Post autor: Zako » sob lip 28, 2007 2:29 pm

Co myślicie o tanim internecie w Netii? Jeszcze do wtorku jest promocja - rok internetu za darmo przy podpisaniu umowy na 3 lata, i pół roku za darmo przy umowie na 2 lata.

Po przeliczeniu wychodzi, że za 1Mb na 3 lata płacimi 32,7 zł miesięcznie. Wydaje mi się to całkiem niezłą opcją. Jakie jest wasze zdanie?

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob lip 28, 2007 9:20 pm

Jeśli te 1mb nie jest cięte to owszem, nie jest to zła opcja i na Twoim miejscu raczej bym się na to zdecydował. Dla porównania - ja mam osiedlówkę 1mb, płacę 55 zł miesięcznie, no, ale nie mam ciętego łącza i wieczorami transfer wzrasta nawet do 8mb ;)

Zako

Post autor: Zako » ndz lip 29, 2007 10:45 am

Nie wydaje mi się by było cięte. A i znalazłem jeszcze ciekawe zestawienie cen:
http://gamma.infor.pl/p/_wspolne/obrazk ... 4a.101.jpg
Netia wypada najtaniej ;]

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » śr sie 01, 2007 3:18 pm

Zako pisze:Nie wydaje mi się by było cięte.
Ale w rzeczywistości jest. Mimo wszystko oferta nie najgorsza. Chociaż trzeba wziąć pod uwagę, że wszędzie dostęp do internetu tanieje ... ;)
Zako pisze:Netia wypada najtaniej ;]
To tak się mówi, mój kumpel płaci 50zl za miecha za 10 mega (wyjściowo, bo bywają pory, że zasysa nawet 20-stką)...

Awatar użytkownika
martenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 8:44 am

Post autor: martenka » pn lip 07, 2008 2:30 pm

w porownaniu do oferty tp (porownuje, poniewaz obie uslugi sa bardoz podobne) to netia wychodzi lepiej. przede wszystkim net w netii masz na socjalnym abonamencie, w tp trzeba bulic jeszcze min 50 zlotych abo (nawet jesli nie korzystasz z telefonu stacjonarnego), poza tym sam net jest o pare zeta drozszy w tp, wiec suma sumarum, w tp bulisz 130 zeta za 1 megowy internet, w netii sporo taniej jest. jesli chodzi o sama usluge to roznic nie ma znaczacych, mozna powiedziec chyba , ze to ta sama bajka

Awatar użytkownika
maurycy
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: pt cze 27, 2008 9:27 pm
Lokalizacja: pod wrocławiem

Post autor: maurycy » wt gru 02, 2008 12:46 am

troche odkurzane, ale...

nie wiecie jaki jest wymagany minimalny abonament w dialogu zeby miec u nich neta, bo to co wyzej pisze to wiem, socjalka w netii i standardowy w tp, a dialog?
----------------------------------------------------------------------
żyje sie tylko raz.....

Awatar użytkownika
sister
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czw lut 21, 2008 2:50 pm

Post autor: sister » śr sty 21, 2009 2:38 pm

ja się zastanawiam nad zmianą dostawcy swojego i netia to mój faworyt. jeszcze bardziej są moim faworytem bo mają teraz katalog marzeń i spełniają marzenia;) taki masaż czy kurs nurkowania fajna rzecz.

brał już ktośtą promocję, jak było? jak sprawuje się Wam internet w netii?

Awatar użytkownika
Mia Wallace
Gaduła
Gaduła
Posty: 239
Rejestracja: wt sty 20, 2009 10:59 am
Lokalizacja: 1000 Oceans

Post autor: Mia Wallace » śr sty 21, 2009 5:21 pm

Ehh zamówiłam Netię z ofertą "pół roku za 12 zł" czy coś takiego, a za chwilę był już rok za darmo.
Zmienić można ale czy się opłaca? Co chwila wprowadzane są jakieś nowe promocje... a dla osób którzy ze chcą przedłużyć umowę są na prawdę niezłe zniżki. :-P Ale skoro jest okazja do oszczędzenia to czemu nie.
idź spać
przyśni ci się aniołek albo diabełek
jak aniołek wygrałeś
jak diabełek przegrałeś
jak ci się nic nie przyśni
r e m i s

Awatar użytkownika
martenka
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: pn kwie 21, 2008 8:44 am

Post autor: martenka » czw sty 22, 2009 9:48 am

Mia Wallace pisze:Ehh zamówiłam Netię z ofertą "pół roku za 12 zł" czy coś takiego, a za chwilę był już rok za darmo.
Zmienić można ale czy się opłaca? Co chwila wprowadzane są jakieś nowe promocje... a dla osób którzy ze chcą przedłużyć umowę są na prawdę niezłe zniżki. :-P Ale skoro jest okazja do oszczędzenia to czemu nie.
kumple podpisal kilka dni temu umowe z netia. dostal 4 razy szybszy net w cenie jednomegowego. nie wszedzie niestety to jest mozliwe, ale warto o to pytac jesli sie do nich dzwoni, lub jesli oni dzwonia. ja swoja droga tez przechdoze od marca miejmy nadzieje na netie. prawdopodobnie podpisze jednak umowe na rok a nie na dwa, strace moze mozliwosc przelecenia sie szybowcem, ale z drugiej strony nie jestem pewien miejsca w ktorym mieszkam, wiec wole nie podpisywac tak dlugiej umowy, bo moge miec potem z nia problem

Awatar użytkownika
sister
Początkujący
Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: czw lut 21, 2008 2:50 pm

Post autor: sister » pn sty 26, 2009 9:48 pm

pewnie, "oszczędnością i pracą ludzie się bogacą" :) muszę tylko poszukać jeszcze czy ta promocja obowiązuje. a jak nie to normalny necik wziąć + nagrodę srebrna z katalogu marzeń i tyle

Zablokowany