Świadectwa maturalne

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.
Awatar użytkownika
Fixus
Świeżak
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 12:13 am

Świadectwa maturalne

Post autor: Fixus » pn kwie 19, 2010 12:16 am

Witam wszystkich, ostatnio zauważyłem ze dużo młodych ludzi chce kupić sobie mature i właśnie tu moje pytanie czy uczelnie przy rozpatrywaniu każdego dokumentu sprawdzają jego oryginalność?? w końcu mamy 21 wiek a wydrukować to nie duży kłopot, Kazda z uczelnia ma setki studentów wiec maja trochę zachodu z tymi świadectwami maturalnymi ale czy każde z osobna jest sprawdzany czy figuruje w Rejestrze Kuratorium ? A może znacie jakieś historie ze ktoś skończył studia na lewej maturze i potem wyszedł na ludzi ? ;)

Hołwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 5:37 pm

Post autor: Hołwa » pn kwie 19, 2010 5:51 pm

pewnie, ja mi ziomek wydrukowal to bo mial dostep do tego i skonczylem maturke lajtowo troche drogo wyszlo ale warto jak widac wyzedlem na ludzi elo (chowaj wino do plecaka)yol
Ostatnio zmieniony pn kwie 19, 2010 6:22 pm przez Hołwa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MetalowyPinokio
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: czw lip 16, 2009 8:10 pm

Re: Świadectwa maturalne

Post autor: MetalowyPinokio » pn kwie 19, 2010 7:52 pm

Fixus pisze:Witam wszystkich, ostatnio zauważyłem ze dużo młodych ludzi chce kupić sobie mature i właśnie tu moje pytanie czy uczelnie przy rozpatrywaniu każdego dokumentu sprawdzają jego oryginalność?? w końcu mamy 21 wiek a wydrukować to nie duży kłopot, Kazda z uczelnia ma setki studentów wiec maja trochę zachodu z tymi świadectwami maturalnymi ale czy każde z osobna jest sprawdzany czy figuruje w Rejestrze Kuratorium ? A może znacie jakieś historie ze ktoś skończył studia na lewej maturze i potem wyszedł na ludzi ? ;)
Prawdę mówiąc znam kilka takich osób, aczkolwiek zdobyły one maturę inaczej. Nie kupowały jej w formie papierka, tylko kupiły sobie pewną osobę, która ją za nich napisała !!! Osoba ta jest dobrze znana w moim mieście, gdyż zaczęła się trudnić tym procederem już w 1 klasie liceum (!!!) :shock:. Jest ona tak dobra w te klocki, że nie jest dla niej przeszkodą napisać komuś maturę w granicach 70-80%, nawet z przedmiotów, z których jest najsłabsza... . Osiągnięcie takie poziomu kosztowało (kosztuje) tą osobę setki wyrzeczeń, jak np. granie w piłkę, wypicie browara czy wyjazd na koncert. Każdą wolną chwilę spędza na wykuwaniu coraz to nowych partii materiału. :roll: .

Jeszcze co do osób, które korzystały z usług tej osoby - studiują i mają się dobrze (może dlatego, że ta osoba pomaga im także na studiach ?! nie wiem, nie wnikam).

POZDRO
PP!

Hołwa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 5:37 pm

Post autor: Hołwa » wt kwie 20, 2010 1:37 pm

TEŻ ZNAM TAKĄ OSOBE!!!111 kto wie morze to ta sama osoba???!! jest znana z tego, ze opowiadala ludzią, ze nie zda matury a zdala ja na 80-90% :-D co wiecej zawsze gadala ze moze jechac na jakies wyjazdy np. na koncert, a na koncu mowila ze sie nie oplaca :-D dobry kReJzOl3k z niego hehehehe teraz ma przerwe w kuciu, a od pazdziernika atakuje na oxford :-D



Popracuj nad ortografią//kissmyass
Ostatnio zmieniony wt kwie 20, 2010 6:51 pm przez Hołwa, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ