Rozrzeszenia plików

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.
Awatar użytkownika
malinowy_dzem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw lut 08, 2007 7:06 pm
Lokalizacja: Poznań (prawie ;P)

Rozrzeszenia plików

Post autor: malinowy_dzem » sob maja 26, 2007 5:30 pm

Zgrałam na komputer z aparatu filmiki z rozszerzeniem MOV. Nie moge ich odtworzyc w żadnym programie. :-/ Jak można zmienic format pliku?? W jakim programie mogę łatwo obrobic te filimki??? Z góry dzieki za pomoc. 8-)
''Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.''

Awatar użytkownika
kobieta
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 318
Rejestracja: pn mar 12, 2007 3:18 am

Post autor: kobieta » sob maja 26, 2007 7:28 pm

malinowy_dzem, jeśli zgrałaś z aparatu to powinnaś mieć do tego aparatu jakąś płytkę z wersją instalacyjną odpowiedniego programu. poszukaj
Life hurts...

Awatar użytkownika
malinowy_dzem
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw lut 08, 2007 7:06 pm
Lokalizacja: Poznań (prawie ;P)

Post autor: malinowy_dzem » ndz maja 27, 2007 11:44 am

dzięki za program :) filmiki odtwarza, ale nadal nie moge nic z nimi zrobić. mam program Windows Movie Maker, a on w ogóle nie odczytuje tych plików MoV. Wiem, że mozna zminic format plików, tylko nie pamietam jak... Czy ktos może mi pomóc???
''Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.''

Mortuś

Post autor: Mortuś » pn maja 28, 2007 3:47 pm

albo na końcu napisać *.wav, też działa, bo odczyta filmik, nie zawsze może go odtworzyć, wiąże się to z brakiem kodeków, ale w przypadku plików tekstowych, dokumentów Reg etc. działa :D

Mortuś

Post autor: Mortuś » pn maja 28, 2007 5:09 pm

sorki pokopało mi się... vma chciałem napisać ;] sry :-P

Zablokowany