palmtop?

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.
piesio

palmtop?

Post autor: piesio » czw maja 31, 2007 11:18 am

Witam jak źle umieściłem temat to bardzo przepraszam ale mam pytanie mam 12lat i nie weim jakiego kupić sobie palmtopa z kolorowym wyświetlaczem nówke nie z allegro tylko w sklepie za bardzo niską cenę? :?:
Ostatnio zmieniony czw maja 31, 2007 9:58 pm przez piesio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » czw maja 31, 2007 5:54 pm

Na Allegro też są nówki. W ogóle na Allegro jest bardzo wiele nowych produktów, bowiem tam handlują firmy i Allegro jest dla nich dodatkowym miejscem zbytu.

Na palmptopach się nie znam - nigdy nie miałem. Często widać, że przedstawiciele handlowi się tym urządzeniem posiłkują.
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pt cze 01, 2007 7:28 am

piesio mam pytanie: Po co 12-latkowi palmtop? Chyba tylko dla szpanu... Dziecko pamiętaj, że takie urządzenia to nie zabawki!

Awatar użytkownika
Sol
Zapaleniec
Zapaleniec
Posty: 1309
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 10:38 am
Kontakt:

Post autor: Sol » pt cze 01, 2007 12:06 pm

Widocznie mu potrzebny, skoro chce mieć.... . 12-latek nie może mieć palmtopa?
[you] chcesz dowiedzieć się więcej o wilkach? www.wilk.boo.pl

jagodziczek

Post autor: jagodziczek » pt cze 01, 2007 6:46 pm

Sol pisze:12-latek nie może mieć palmtopa?
Hmm w zasadzie może.... Eh dzieciakom w podstawówce już nawet wypasine komóry niewystarczają ;p

Machidiel

Post autor: Machidiel » pt cze 01, 2007 7:56 pm

Nie rozbrajajcie mnie ludzie, w jednym temacie łepek pisze ze karmi w butelkach jest dla jego matki za drogie a w drugim ze ma 12 lat i chce palmtopa.

Awatar użytkownika
grzesiu
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 389
Rejestracja: czw lip 27, 2006 7:51 pm

Post autor: grzesiu » sob cze 02, 2007 8:20 am

Dokładnie, paranoja ;x

piesio

Post autor: piesio » sob cze 02, 2007 4:14 pm

ty machidiel ty krowo zasrana nie łebek bo mój tata sie z tobą pogada bo jest policjantem ja chce grzecznie a wy z takimi teksatmi wyjeżdzacie wy sie do psychjatryka nadajecie

Machidiel

Post autor: Machidiel » sob cze 02, 2007 5:11 pm

Sol pisze:Widocznie mu potrzebny, skoro chce mieć.... . 12-latek nie może mieć palmtopa?
Powiem tylko tak sam posiadam bo dostałem ale jest mi narazie najzupełniej niepotrzebny. Leży w domu i kwitnie. I moge z cała pewnością powiedzieć ze 12 latkowi też by nie był potrzebny chyba że do gier ale to wtedy lepiej sobie PSP kupic. A co do ciebie piesio to n/c idz pozdrów tate. :mrgreen:

piesio

Post autor: piesio » sob cze 02, 2007 5:20 pm

Cicho być bo nie wiesz do czego go potrzebuje i sam jutro pozdrowisz tate

Zablokowany