aliasy - prosba o ocene i sugestie

Wszystko to co nie pasuje do poniższych działów.
AdminNarkoza
Administrator
Administrator
Posty: 0
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 1:53 pm

aliasy - prosba o ocene i sugestie

Post autor: AdminNarkoza » wt sty 02, 2007 6:22 pm

Witam.
Jak już niektórzy wiedzą posiadam domenę TLG.pl. Nie mając pomysłu jak ją zagospodarować postawiłem na niej serwis darmowych aliasów. Wiem, że aliasy to nie nowość i nie zarobię na niej, ale wg domena przynajmniej jest zagospodarowana.
Mam do was prośbę.
Proszę o ocenę serwisu, co w nim jest na plus a co na minus.
Czy są jakieś błędy itp.
Co wg was powinienem poprawić?
Proszę o sugestie.
Ardes strony: www.tlg.pl
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
xTrollx
Maniak
Maniak
Posty: 2486
Rejestracja: sob maja 13, 2006 8:40 pm

Post autor: xTrollx » pt sty 05, 2007 1:55 pm

No więc tak, sprawdzamy domenę - "forum" - nazwa zabroniona; "kurwy"(.tlg.pl) domena wolna ^^ no ale mniejsza z tym, regulamin przewiduje takie wypadki (1.Nie wolno rejestrować następujących aliasów - zawierających słowa publicznie uznane za obraźliwe), ciekawi mnie tylko, czy system sam usunie taką domenę, czy zbanuje użytkownika, czy administrator sam musi bawić się w usuwanie), sama strona przejrzysta, łatwo można znaleźć witryny z odpowiedniej dziedziny (czemu służy katalog), co najważniejsze rejestracja nie jest skomplikowana, podajemy login i e-mail, i gotowe. Domyślam się, że największy problem stanowi reklama (chociaż strona jest na trzeciej podstronie wyników wyszukiwania w google; znalazłem parę literówek w opisie "Aliasy www, darmowe ailasy, darmowe subdomeny, krtóki adres dla twojej strony". Ogólnie rzecz biorąc całość jest przyzwoita ;-)

Jak powiadasz, nie zależy Ci na zysku, tylko na zagospodarowaniu przestrzeni, w takim razie darmowe aliasy to dobry pomysł, lecz jakby nie było domena nadal "stoi" (może to tylko tymczasowy przestój)... czy nie wartoby było zainwestować w coś przynoszącego zyski, albo chociaż rozgłos? Jakiś portal informacyjny, czy coś w tę nutę?

ODPOWIEDZ